نیم ساعت

نیم ساعت | Resident Evil 2 Remake Gameplay


مدتی پیش بود که دموی قابل بازی ساخته جدید Capcom را مورد بررسی قرار دادیم و اینبار فرصت تجربه نیم ساعت ابتدایی نسخه نهایی Resident Evil 2 Remake را به دست آورده‌ایم و در این قسمت از آیتم نیم ساعت به آن پرداخته‌ایم. بازی که شرایط خوبی را پشت سر می‌گذارد و به خوبی توانسته نظر طرفداران این مجموعه را به خود جلب کند. همراه وی جی مگ باشید با Resident Evil 2 Remake Gameplay.

کمپانی Capcom هرچند سابقه بدی در انتشار دوباره آثار خود دارد اما اینبار با بازسازی Resident Evil 2 توانسته کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهد. اثری که با وجود دسته‌بندی به عنوان یک بازسازی توانسته المان‌ها و نکات جدیدی را پیش روی گیمر قرار دهد تا حتی کسانی که در گذشته این اثر را تجربه کرده‌اند نیز جریانی جدید از گیم‌پلی را پیش روی خود ببینند.

برخلاف نسخه اصلی که از دوربین ثابت استفاده می‌کرد، اینبار در Resident Evil 2 Remake شاهد استفاده از دوربین مدرن این مجموعه به صورت سوم شخص هستیم که طراحی بسیار خوبی دارد و نه تنها دید مناسبی را در اختیار گیمر قرار می‌دهد بلکه در انتقال حس ترس نیز به خوبی کار خود را انجام می‌دهد.

جدای از این مسئله باید در نظر داشته باشید که به خودی خود دومین قسمت از مجموعه بازی Resident Evil از دید طراحی مراحل و پازل در جایگاه بالایی از دید کیفیت قرار می‌گیرد و این وضعیت به شکل مناسبی در بازسازی آن نیز تکرار شده. اکنون ما با نسخه‌ای مدرن از ساخته‌های Capcom روبرو هستیم که تمامی نکات مثبت نسخه‌های قدیمی را نیز به همراه دارد و می‌تواند تمامی طرافداران را راضی نگه‌ دارد.

بازی Resident Evil 2 Remake در حال حاضر برای PS4، Xbox One و PC منتشر شده و توانسته متوسط امتیاز 91 را از دید منتقدها به خود اختصاص دهد. این در حالی است که فروش آن نیز در روزهای ابتدایی انتشار از سه میلیون نسخه گذشت که نشان از موفقیت آن در میان گیمرها دارد. همراه وی جی مگ باشید با Resident Evil 2 Remake Gameplay.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید