نیم ساعت

نیم ساعت | Road Redemption Gameplay


بازی Road Redemption که دستمایه این نیم ساعت وی جی مگ است یک بازی ریسینگ-جنگی ست که توسط Pixel Dash Studios وEQ Games ساخته شده و توسط همین دو نیز منتشر شده. این بازی ادامه ی معنوی بازی موفق سالهای دور یعنی Road Rash است که بسیاری از گیمرها در سالهای دور با این بازی خاطره ها دارند. Road Redemption در سال 2017 برای ویندوز و البته لینوکس منتشر شد و قرار است که در سال 2018 برای کنسولها نیز منتشر شود. با نیم ساعت از گیم پلی این بازی جذاب همراه وی جی مگ باشید.(Road Redemption Gameplay)

همانطور که گفتیم این بازی ادامه معنوی بازی Road Rash است که در سالهای 1991 و 92 و 95 برای Sega Genesis توسط EA عرضه شده و بسیار هم موفق عمل کرده بودند. البته 3 نسخه از این بازی در سالهای بعدی برای Playstation و Nintendo 64 نیز عرضه شدند که هیچ گاه موفقیت نسخه های سگا را نداشتند. سال گذشته بود که بازی Road Redemption با تکیه بر المانهای همان بازی های سگا عرضه شد. این بازی در سبک vehicular combat racing قرار می گیرد و کاملا بر اساس سادگی و راحتی بازی های Road Rash طراحی شده. با این تفاوت که گرافیک مدرن امروزی و مکانیک گیم پلی بهتری را نیز به آن اضافه شده .

این بازی قابلیت جذاب Multiplayer را هم در خود جای داده که و با تکه کردن صفحه نمایش، دو کاربر می توانند همزمان به انجام بازی بپردازند. نکته جالب توجه اینکه این بازی از سال 2013 در حال ساخت بوده و و در همان سال نیز آنونس شده ولی با چندین بار کنسل شدن و تغییر تاریخ روبرو شده تا اینکه بالاخره در سال 2017 عرضه شد. همچنین سازندگان هزینه ساخت بازی را از طریق Kickstarter به دست آورده اند. هزینه ی برآوردی آنها 160هزار دلار بوده که 173هزار دلار برای ساخت این بازی جمع آوری میشود. با تمام این احوالات بازی Road Redemption یک بازی جذاب در سبک سیاق خودش است و نمره متای 71 نیز برای این بازی مستقل قابل قبول و گواه این ماجراست. تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را تقدیم شما همراهان می کند.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید