نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی بازسازی بازی Shenmue


بعد از گذشت 19 سال بالاخره نوبت به انتشار بازسازی بازی Shenmue رسید تا طرفداران قدیمی این مجموعه بار دیگر فرصت تجربه یکی از مهم‌ترین آثار کنسول Dreamcast را به دست آورند. در این قسمت از نیم ساعت به سراغ گیم پلی بازسازی بازی Shenmue‌ رفته‌ایم که مدتی است در دسترس دارندگان کنسول‌های مختلف و البته PC قرار گرفته. با نیم ساعت از گیم پلی بازی Shenmue 1 (Shenmue Remastered Gameplay) همراه ما باشید.

اینبار به سراغ گیم پلی بازسازی بازی Shenmue‌ رفته‌ایم و اگر فرصتی باشد قسمتی دیگر از مجموعه آیتم‌های نیم ساعت را به بازسازی بازی Shenmue 2 اختصاص می‌دهیم که سال 2001 برای آخرین کنسول SEGA یعنی Dreamcast منتشر و یک سال بعد یعنی 2002 در اختیار دارندگان Xbox قرار گرفت. نکته‌ای که باید به آن اشاره کنیم این است که عملا بازسازی دو قسمت ابتدایی این مجموعه که تحت عنوان Shenmue 1 & 2 HD Collection شناخته می‌شود عملا همان نسخه‌های اصلی است که به واسطه شبیه‌ساز روی پلتفرم‌های جدید در دسترس قرار گرفته.

همین مسئله باعث شده که از دید گرافیکی تغییر خاصی در بازسازی بازی Shenmue به وجود نیامده و تنها وضوح تصویر افزایش یابد. مسئله‌ای که می‌توان در همان نگاه اول مخاطب را از تجربه این آثار دور کند. با این حال نباید به راحتی با گرافیک این آثار گمراه شوید و توجه به این مسئله را اولویت قرار دهید که گیم پلی بازسازی بازی Shenmue نسبت به نسخه اصلی تغییری نداشته و با عنوانی روبرو هستیم که در زمان عرضه نوآوری‌های بسیاری داشت و نکاتی را وارد صنعت بازی کرد که تا پیش از آن سابقه نداشتند. اگر به مجموعه بازی Yakuza علاقه دارید، تجربه بازسازی بازی Shenmue‌ را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بازی که کنترل شخصیتی با نام Ryo Hazuki را برعهده شما قرار داده و این وظیفه را پیش روی کاربر قرار می‌دهد که با جستجو در نقاط مختلف دنیایی تقریبا Open World از راز قتل پدر شخصیت اصلی با خبر شوید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۶ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • خیلی خوب بود، خصوصا آخرش :rotfl:
  ولی استاد طالبیان بیخیال توضیح دادن شو. همه نیم‌ساعت‎‌ها رو دارک سولزی و Heavy Rainطور برید جلو باحال‌تره 😀

 • بسیار حال کردیم نه از خود بازی که از کامنتهای شما.
  با توجه به هک شدن سوئیچ از این کنسول هم چندتا نیم ساعت برید

 • نیم ساعتى بسى کول بود ، راستش به نظرم بازیاى مشابه این هزار عیبم اگر داشته باشن حداقل خوراکه نیم ساعتن?.
  گرافیک “چروک” عالى بود ? ، با n تا کلمه نمیشد به این خوبى توصیف کرد.
  خلاصه که دست مریزاد.
  ولى جداى از شوخى بازیه ستمه واقعا!!!
  پ ن:کامنت آقاى طالبیان در مورد رمان هاى روسى درخور بود حقیقتا ، البته به نظر من صد سال تنهایى گابریل گارسیا مارکز بدترین رمان از نظر فراموشى اسامیه?.احیانا جناب طالبیان اگر رمانو مطالعه کردید لطفا در باب این نکته اش یه کامنتى بذارید ،محظوظ بشیم?.