نیم ساعت

نیم ساعت | گیم پلی Sunset Overdrive


یکی از بهترین بازی‌های انحصاری Xbox One که در ابتدای شروع نسل فعلی کنسول‌های خانگی برای پلتفرم مایکروسافت منتشر شد، Sunset Overdrive بود. بازی که وظیفه ساخت آن را استودیو Insomniac برعهده داشت که چندی پیش موفق به اتمام توسعه بازی Spider-Man شدند. در ادامه همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم پلی Sunset Overdrive.

هرچند نسخه اصلی بازی Sunset Overdrive در سال 2014 و تنها برای Xbox One منتشر شد اما نهایتا نسخه PC آن بعد از ماه‌ها شایعه در اختیار دارندگان کامپیوترهای شخصی قرار گرفت. این نسخه عملا از دید فنی و محتوا هیچ تفاوتی با بازی عرضه شده در ابتدای نسل فعلی کنسول‌های خانگی ندارد و تنها فرایند پورت برای انتشار دوباره آن صورت گرفته.

در شرایطی که معمولا شاهد همکاری نزدیک استودیو Insomniac با سونی و پلتفرم‌های Playstation بودیم اما ابتدای نسل فعلی معادله موجود کمی تغییر کرد. آنها بازی با کیفیت Sunset Overdrive را انحصاری برای Xbox One توسعه دادند اما این اثر نتوانست انتظارات موجود در زمینه مالی را برطرف کرده و فعلا خبری از ساخت نسخه بعدی آن نیست. در ادامه اما Insomniac بار دیگر به سمت سونی گرایش پیدا کرد و فعلا دو بازی Rachet and Clank و Spider-Man را انحصارا برای PS4 تولید کردند.

اگر به ژانر اکشن ماجراجویی در فضایی Open World و البته همراه با اسلحه‌های عجیب و غریب علاقه دارید، بازی Sunset Overdrive یکی از بهترین گزینه‌های موجود در بازار است. اثری که حالا در اختیار دارندگان PC نیز قرار گرفته و به همین واسطه در این قسمت از مجموعه آیتم‌های نیم ساعت به سراغ آن رفته‌ایم تا گیم‌پلی Sunset Overdrive را از نزدیک مورد بررسی قرار دهیم. بازی که در سال 2014 بعد از انتشار توانست متوسط امتیاز 81 را از سوی منتقد‌ها به خود اختصاص دهد. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم پلی Sunset Overdrive.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

محمد طالبیان

محمد طالبیان

11 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

نوزده + سه =