شما اینجا هستید: وی جی مگ > نیم ساعت > نیم ساعت | The Bridge Gameplay
نیم ساعت

نیم ساعت | The Bridge Gameplay


بسیاری از بازی سازان مستقل برای انتخاب سبک بازی خود برای ساخت، به سراغ سبک های معمایی می روند. دلیل آن سادگی در پیاده سازی هنری و بصری بازی ست و سعی می کنند که بیشتر وقت را برای بخش فنی و معمایی بازی مصرف کنند. بازی The Bridge نیز از این قائده مستثنی نیست و با توجه به این ساختار خلق شده است. این بازی یکی از بازی های رایگان ماه اکتبر اعضای PS Plus است که هنوز هم چند روزی برای دانلود و استفاده از آن فرصت باقی ست. (The Bridge Gameplay)

در این بازی شما با مردی روبرو هستید که در دایره کون و مکان گیر کرده است ولی با استفاده از چرخش صفحه می توانید آن را از جایی که در آن قرار دارد نجات دهید. بازی بر اساس جاذبه کار میکند و در شروع بازی نیز کاراکتر اصلی با ضربه یک سیب در سرش بیدار می شود. محیط سیاه سفید بازی در ابتدا شاید کمی خسته کننده به نظر برسد ولی در ادامه و با بازی کردن بازی دیگر مشکلی با آن نخواهید داشت.

بازی The Bridge در سال 2013 برای Windows و XBOX 360 منتشر شد و در سال 2015 نیز برای کنسولهای نسل حاضر نیز منتشر شد. متای بازی عدد 74 را نشان می دهد که با توجه به گرافیک و سبک بازی متای بسیار مناسبی ست. تیم وی جی مگ نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده است که می توانید آن را مشاهده کنید. و در صورتیکه هنوز از این بازی را برای در سبد بازی های Plus خود قرار نداده اید سریعتر اقدام کنید. همراه وی جی مگ باشید.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

نیم ساعت | The Bridge Gameplay
5 (100%) 19 votes

۱۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات