نیم ساعت

نیم ساعت | Unravel Two Gameplay


نهم جولای یعنی حدودا 3 ماه پیش بود که نسخه دوم بازی Unravel عرضه شد. این بازی ادامه بر نسخه اول بود که در سال 2016 عرضه شده بود و در آن سال این بازی را بهترین نمایش EA در E3 2016 نامگذاری کردند. بعد از گذشت دو سال نسخه شماره دوم با نام Unravel Two عرضه شد و نمرات این بازی هم همانند نسخه اول قابل قبول هستند. نیم ساعت از گیم پلی این بازی را برای شما آماده کرده ایم که میتوانید آن را مشاهده کنید.( Unravel Two Gameplay).

بازی Unravel از ابتدای معرفی در سال 2016 با توجه به ساختار کاراکتر اصلی بازی مورد توجه قرار گرفت. بسیاری از گیمرها خصوصا گیمرهای خانواده Playstation آن را مشابه بازی Little Big Planet میدانستند ولی بعد از عرضه و با انجام بازی متوجه تفاوتهای بسیاری میان کاراکترهای دو بازی خواهید شد. بعد از دو سال نسخه شماره دوم این بازی توسط ColdWood Interactive معرفی و عرضه شد و همانند نسخه اول متایی حدود 78 تا 81 روی پلتفرمهای مختلف به دست آورده که برای یک بازی مستقل قابل قبول است.

داستان بازی نسخه دوم در ادامه نسخه اول است و شما همان کاراکتر شل و ول کاموایی را کنترل می کنید. با این تفاوت که نسخه دوم بر پایه حل مسائل دو نفره است و یک کاراکتر آبی رنگ جدید به بازی اضافه شده. حتی در حالت تک نفره بازی هم شما باید بعضا از هر دو کاراکتر برای رفع موانع و پیشرفت در بازی استفاده کنید. تیم وی جی مگ این بازی را به صورت دو نفره Co-Op انجام داده و دانیال نوروزی و محمد طالبیان مثلا با کمک همدیگر در مراحل پیش می روند. حاصل این کار یک نیم ساعت جذاب و دیدنی ست که دیدن آن را به شما پیشنهاد می کنیم. همراه وی جی مگ باشید با نیم ساعت از گیم پلی بازی Unravel Two.


دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۸ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • سلام اگه میشه نیم ساعت بازی اودیسه رو به احترام ایران قرار ندهید چون تو مرحله اول باید با کوروش کبیر بجنگیم و باید ما خرید این بازی رو تحریم کنیم مرسی.

 • دمتون گرم بابت نیم ساعتا. :-* :laugh:
  نمیدونید چقد خوشحال میشیم وقتی میبینیم یه آیتم نیم ساعت جدید اومده :inlove:

 • آقا نیم ساعت بازی اساسین کرید ادیسه هم وقتی منتشر شد قرار بدید البته اگر بازی تهیه کردید ممنون

 • دمتون گرم واقعا این جور بازیهای فانو بیشتر نیم ساعت بگیرین
  میتونید چون last of us 2 داره میاد قسمت یکشو نیم ساعت بگیرین من تازه خریدم ps4 میخوام ببینم بخرمشون یا نه

 • عالی بود…
  مثل همیشه محمد طالبیان عالی بود.
  منتظر نیم ساعتهای آتی و معرفی بازیای کمتر دیده شده.

 • محمد طالبیان چقدر حرص خورد. یه چوب میدادین دستش کتلت میکرد دانیال رو -:)))))))))))

 • :rotfl: :rotfl: :rotfl:
  وای این قسمت چه قدر خنده دار بود. کل نیم ساعت داشتم میخندیدم.
  این بازی بیشتر منو یاد بازی Spider Man انداخت ولی پول بازی
  Spider Man ندارم که بخرم همینم بازی کنم جوابه.

 • تو این همه سال دانیال رو انقدر خل و چل ندیده بودم.از محمد و میثم رسیده به دانیال???یعنی عالی هستین به خدا عالی.این آیتم ها چند دقیقه باعث میشه مغزمون از این همه مشکلات آزاد باشه.دم همتون گرم ایشالله همیشه بترکونین و منتظر نیم ساعت فیفا هستیم به شدت❤