GamesCom 2018 گیم پلی

تماشا کنید: 16 دقیقه از گیم‌پلی بازی A Plague Tale: Innocence

وی جی مگ: بازی A Plague Tale Innocence  توسط استودیو Asobo در دست توسعه است و کمپانی Focus Home Interactive وظیفه انتشار این بازی را دارد. به تازگی یک تریلر 16 دقیقه‌ای از این بازی منتشر شده است که گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش وی جی مگ، این بازی در سال 2017 توسط توسعه دهندگان آن معرفی شده که در ساخت بازی‌های The Crew و Quantum Break تجربه داشتند. در این گیم‌پلی، خواهر و برادر یتم با نام‌های Amicia و Hugo را مشاهده می‌کنید. بازی در سال 1349 جریان دارد و شما شاهد جنگ بی‌رحمانه بین نیروهای فرانسه و انگلیس هستید که به جنگ‌ صد ساله معروف است.

در این جنگ سربازها به هیچ کس چه بچه و چه بزرگ‌سال رحم نمی‌کنند و هر چه در سر راه آن‌ها باشد از بین می‌برند. با توجه به اینکه تعداد جنازه‌ها در بازی زیاد است، موش‌های زیادی در بازی وجود خواهد داشت و به نظر می‌رسد که شعله‌ای که Amicia دارد تنها راه مقابله با موش‌ها است. ولی تا کی می‌تواند این کار را ادامه دهد؟

بازی A Plague Tale Innocence در سال 2019 برای پلتفرم‌های PC، PS4 و Xbox one منتشر خواهد شد. در زیر می‌توانید تریلر بازی را دانلود کنید.

تصاویری از بازی منتشر شده که دیدن آن‌ها خالی از لطف نیست.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده

۵ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید