GamesCom 2018 گیم پلی

تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5

وی جی مگ: همان‌طور که پیش‌تر اعلام شده بود بالاخره در جریان نمایشگاه Gamescom 2018 گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5‌ به صورت کامل و طی یک ویدئو 15 دقیقه‌ای به نمایش در آمد. بازی که چند سالی است Capcom مراحل توسعه آن را پشت سر می‌گذارد و قرار است که در سال 2019 میلادی برای پلتفرم های مخلتف منتشر شود.

به گزارش وی جی مگ، تاکنون تایید شده که در جریان گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5 گیمرها می‌توانند در بخش‌های مختلف داستان را با سه شخصیت مختلف پیش برده که یکی از آنها قهرمان قسمت چهارم Nero و دیگری ستاره اصلی مجموعه یعنی Dante است. هنوز اطلاعاتی از شخصیت سوم در اختیار رسانه‌ها قرار نگرفته.

هرکدام از این سه شخصیت در جریان گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5‌ به خصوص در زمینه مبارزات تغییرات مختلفی را ایجاد کرده و استایل مبارزه مخصوص به خود را دارند. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که بازی Devil May Cry 5 با استفاده از موتور گرافیکی داخلی Capcom‌ یعنی RE Engine توسعه پیدا کرده و قرار است در ابتدای سال 2019 برای PC، PS4 و Xbox One منتشر شود. ویدئو گیم‌پلی این بازی روی Xbox One X اجرا شده.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • قسمت قبلی شاید Devil may cry خوبی نبود ولی بازی خیلی خوبی بود. الان دوباره هم شبیه devil may cry شده هم گیم پلی بازی خیلی خوب بود فقط یه چیزی …
    چرا باید تو خیابون دست های مصنوعی رباتی اضافه افتاده باشه؟ 😐 چرا؟ :laugh:
    ریلود کردن blue rose چقدر خوب بود

  • بیشتر از نسخه قبل حس و حال DMC 4 رو القا میکنه و این به نظرم خبر خوبیه.
    حقیقتا بعد از دیدن تریلر اول بازى یه مقدار ناامید شدم ولى این … Not bad at all