FIFA World Cup 2018

بازی تونس انگلیس | جام جهانی 2018 روسیه

وی جی مگ: شگفتی‌های جام جهانی 2018 روسیه همچنان ادامه دارد و در شرایطی که آلمان به عنوان قهرمان دور قبل این مسابقات از مکزیک شکست خورد، شب گذشته برزیل در مقابل سوییس به یک تساوی رضایت داد و حالا باید دید امشب تونس چه عملکردی از خود در مقابل انگلیس به نمایش در می‌آورد. انگلیسی‌ها همچون دوره‌های قبلی جام جهانی با وعده‌های بسیاری پا به روسیه گذاشته و باید دید ستاره‌های لیگ برتر چه عملکردی را از خود به نمایش در می‌آورند. همانند دیگر بازی‌های مهم این دوره از مسابقات جام جهانی وی جی مگ بازی تونس انگلیس در جام جهانی 2018 روسیه شبیه‌سازی کرده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

به گزارش وی جی مگ، کنترل تیم تونس را در این مسابقه دانیال نوروزی برعهده گرفته و بازی در نقش انگلیس نیز برعهده میثم قربانی است. طی هفته‌های آینده همزمان با برگزاری مسابقات جام جهانی 2018 همراه وی جی مگ باشید و مهم‌ترین مسابقات دور گروهی و مراحل حذفی را به صورت شبیه‌سازی شده در بازی FIFA 18 دنبال کنید. هر روز پیش از شروع مسابقه رسمی ما در وی جی مگ، شبیه‌سازی دیدار روز را در بازی FIFA 18 برای شما آماده می‌کنیم.

انگلستان با تیمی متفاوت نسبت به دوره گذشته و با انگیزه بیشتر پا به این جام گذاشته است. علاوه بر اینکه گرت ساوتگیت تیمی جوان و با انگیزه را دور هم جمع کرده است، آنها نشان داده‌اند که خواهان موفقیت در روسیه هستند. علاوه بر اینکه انگلیس به راحتی به جام جهانی صعود کرد، آنها در بازی‌های دوستانه اخیرشان نیز بسیار خوب کار کردند و برای این جام انگیزه های زیادی دارند. به نظر نمی‌رسد آنها کار سختی مقابل تونس داشته باشند و باید دید اولین تجربه بزرگ بین‌المللی ساوتگیت چگونه پیش خواهد رفت. در سوی دیگر میدان تونس قرار داشته که تیمی بسیار فیزیکی است. این تیم بسیار سخت می‌بازد. آنها پیش از جام جهانی با پرتغال مساوی کردند و از اسپانیا نیز با یک گل شکست خوردند. شاید این طور به نظر برسد که انگلستان و بلژیک کاندیدهای اصلی صعود به مرحله بعدی هستند ولی اگر این دو تیم تونس را دست کم بگیرند، تیم آفریقایی آماده نشان دادن خود است.


دانلود

 

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

۴ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • سلام .میثم خان آقا دانیال در وی جی مگ کار میکنه یعنی به نوعی استخدام شده یا فقط تو همین آیتم مهمون بود؟؟؟

   • آقا دانیال خیلی برای آیتم صندلی داغ مناسب
    آقا میثم لطفا ایشون را به صندلی داغ بیارید و سوال های داغ…. از ایشون بپرسید خوب میشه

    • سوال در مورد دوران طلایی گیمفا که با مدیریت ایشون بود یا در مورد استارت کار سایت زومجی در مورد صنعت فعلی گیم داخلی و بنیاد و رده بندی و mgs وgod ایشون منتقد خوبی هم هستند در کل یک صندلی داغ دو قسمت میشه از ایشون ساخت و آیتمی که بدون شک میترکونه :yes: