جی ++

G ++ : 10

بعد از چند ماه، دوباره در سال جدید، با شماره دیگری از آیتم ++G در خدمت شما. . .

G ++ : 10 1
جی ++

G ++ : 9

بعد از مدتها، دوباره با شماره دیگری از آیتم ++G برگشتیم و این بار هم درباره. . .

G ++ : 9 2
جی ++

G ++ : 8

در هشتمین شماره از سری آیتم های ++G که بصورت ویژه برای نوروز 90 تهیه شده است،. . .

G ++ : 8

دسته‌بندی - جی ++

جی ++

G++ : 7

در هفت مین شماره از مجموعه آیتم های ++G که در آن بصورت غیر رسمی به مسائل پشت پرده ی سایت و آخرین خبرهای آن می پردازیم، درباره ی بخش های جدید سایت و تصمیماتی که برای. . .

جی ++

G ++ : 6

6 مین شماره از آیتم ++G که در آن به مسائل مربوط به سایت و پاسخگویی به سوالات کاربران پرداخته می شود، روز جمعه 12م آذر ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت. شما می. . .

جی ++

G++ : 5

امروز 15 م تیر ماه است و می بایست 22 مین شماره از مجله ویدئویی گیم ایمگ منتشر شود! ولی منتشر نخواهد شد! چرا؟ با عرض پوزش کیفیت بالای این ویدئو از دیتابیس حذف. . .

جی ++

G++ : 4

شما می توانید سوالات خود را درباره مجله و مسائل مربوط به آن تا ساعت 18 روز جمعه، در همین قسمت یا در انجمن های گفتگوی مجله، با کلیک در اینجا مطرح نمائید. همچنین. . .

جی ++

G++ : 3

این هم از ++G سوم، امیدوارم براتون جالب باشه… ( در سری آیتمهای ++G درباره مسائل پشت پرده ی مجله گیم ایمگ بصورت ساده و صمیمی تر، صحبت میکنیم و به سوالات. . .

جی ++

G++:2

در این شماره از ++G می توانید درباره برنامه های آینده ی مجله ویدئویی گیم ایمگ اطلاعاتی را کسب کنید. همچنین چند ویدئوی جذاب و پاسخ به ایمیل ها را مشاهده خواهید. . .

جی ++

G++ : 1

از این پس در آیتم ++G شاهد گفتگو درباره اتفاقات و مسائل پشت پرده مجله، ایمیل های شما و پخش کارها و ویدئوهای مخاطبان خواهید بود. برای آشنایی بیشتر با این آیتم. . .