گیم پلی

تماشا کنید: نمایش جدید گیم‌پلی بازی Resident Evil 2 Remake

وی جی مگ: هرچند گیم‌پلی بازی Resident Evil 2 Remake در جریان E3 2018‌ به صورت مفصل نمایش داشت اما این به معنی پایان کار Capcom‌ با این بازسازی مهم نیست و اکنون شاهد انتشار ویدئویی دیگر از گیم‌پلی این بازی محبوب هستیم که حالا به شکل بازسازی و با گرافیکی قابل توجه پیش روی گیمرها قرار گرفته.

به گزارش وی جی مگ، ویدئو جدید منتشر شده از گیم‌پلی بازی Resident Evil 2 به صورت 1080p است و می‌توانید آن را در ادامه با لینک مستقیم دانلود کنید. طبق توضیحات ارائه توسعه بازی Resident Evil 2 Remake توسط موتور گرافیکی RE Engine‌ صورت می‌گیرد و که اولین‌بار از آن برای ساخت بازی Resident Evil 7 استفاده شده بود. حالا می‌توان جزئیات بیشتری را از گرافیک خوب این بازسازی دید و متوجه شد که Capcom حساب ویژه‌ای روی آن باز کرده.

همچون بازی Devil May Cry 5، ساخت بازی Resident Evil 2 Remake در شهر اوساکا دنبال می‌شود و جالب است که هر دوی این آثار با یک موتور گرافیکی یکسان ساخته می‌شوند. در حال حاضر مشخص شده که Capcom تغییراتی را در جریان خط داستانی بازی ایجاد کرده تا حس تکرار در تجربه جدید شکل نگیرد. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که بازی Resident Evil 2 Remake به عنوان بازسازی قسمت دوم مجموعه ترسناک و محبوب Capcom در تاریخح 25 ژانویه سال 2019 برای PC، PS4 و Xbox One منتشر می‌شود و قرار است که از قابلیت‌های سخت‌افزاری دو کنسول PS4 Pro و Xbox One X نیز برای نمایش وضوح تصویر 4K و قابلیت HDR استفاده کند.

دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید