گیم پلی

20 دقیقه از گیم پلی The Outer Worlds را تماشا کنید


بازی جدید شرکت بازی سازی Obsidian Entertainment نمایشی حدودا 20 دقیقه ای در TGS 2019 داشت. بازی The Outer Worlds که یک بازی Action RPGست قرار است بیست و پنجم اکتبر، چیزی کمتر از دو ماه دیگر به بازار عرضه شود.

وی جی مگ: این بازی قرار است برای Windows و PS4 و  Xbox One عرضه شود و هنوز تاریخ عرضه آن برای Switch مشخص نشده. بازی The Outer Worlds در حال حاضر فقط حالت Single-Player دارد و مشخص نیست که حالت های مولتی یا بتل رویال هم برای آن عرضه شود یا خیر. که این امر ریسک بزرگی برای موفقیت این بازی ست. البته که سازنده آن بازیهای بزرگی در کارنامه خود دارد همانند Fallout: New Vegas و South Park: The Stick of Truth و تجربه زیادی در این زمینه دارد.

حدود 20 دقیقه از گیم پلی این بازی در نمایشگاه TGS 2019 منتشر شده که روی PS4 انجام گرفته. به دلیل انتخاب زبان ژاپنی در بازی و Skip کردن صحبتها شاید انتخابهای بازی آنچنان معقولانه به نظر نرسند. همچنین برای بازی ای که قرار است کمتر از دو ماه دیگر عرضه شود، وجود باگهای عجیب در بازی چندان جالب نیست. البته انیمیشنهای صورت در بازی بسیار بهتر از ساخته های قبلی این شرکت هستند که جای امیدواریست.

همراه وی جی مگ باشید. نظر شما در مورد این بازی و نمایش چیست؟

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

یک − 1 =