GamesCom 2019 گیم پلی

7 دقیقه از گیم پلی Streets of Rage 4 را تماشا کنید


همانطور که میدانید بعد از سال‌ها انتظار بالاخره بازی Street of Rage 4 به صورت رسمی معرفی شد. کار ساخت این بازی را DotEmu، Guard Crush Games و Lizardcube برعهده دارند و قرار است خاطرات خوب گذشته را برای ما زنده کند.

وی جی مگ: هر سه کمپانی نام‌برده در زمینه توسعه و نشر بازی Street of Rage 4 نقش اصلی را داشته و قرار است بازی پرطرفدار و قدیمی سگا را برای بار دیگر به زندگی بازگردانند.در نگاه اول Streets of Rage 4 به مانند یک اثر بازسازی شده به نظر می‌رسد. با این تفاوت که استایل گرافیکی هنری-کارتونی بازی با بازنگری اساسی همراه شده و بهبود یافته است. با این حال بخش‌های عمده‌ای از گیم‌پلی از مشت زدن، به جپ و راست و حرکت کردن، ضربات روی هوا و غیره حس گذشته را یادآوری می‌شود و برخی از موارد هم دقیقا همان حرکات هستند. اما سازندگان بازی یعنی Guard Crush و Lizard Cube مجموعه‌ای از حرکات جدید را به بازی اضافه کرده‌اند تا گیم‌پلی بازی با تکامل محسوسی همراه شود.

پیش‌تر سازندگان این اثر روی بازسازی Wonder Boy: The Dragon’s Trap نیز از سبک گرافیکی مشابهی استفاده کرده بودند. قرار است که در بازی Street of Rage 4 شاهد قابلیت‌های جدیدی در زمینه گیم‌پلی باشیم و داستان جدیدی را مرور کنیم. حالا در Gamescom 2019 حدود هفت دقیقه از گیم پلی این بازی منتشر شده که میتوانید آن را ببینید و بهتر در مورد آن نظر بدهید.

آیا در انتظار این بازی هستید؟


دانلود 1080

دانلود 720

دانلود 360

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

16 − 9 =