گیم پلی

تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem

وی جی مگ: زمان زیادی تا انتشار بازی جدید استودیو باقی نمانده و اکنون می‌توانید 15 دقیقه از گیم‌پلی را تماشا کنید که در اصل به ماموریتی با نام Lost Arcanist اختصاص دارد که در حالت آلفا پشت سر گذاشته شده.

به گزارش وی جی مگ، اعضای تشکیل دهنده تیمی که وارد گیم‌پلی بازی Anthem می‌شوند شامل Colossus، Interceptor و Storm Javelin می‌شود که سه کلاس از چهار کلاسی هستند که در این اثر قابل انتخاب خواهند بود. لازم به ذکر است که ویدئو 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی شامل روند کامل ماموریت Lost Arcanist می‌شود.

بازی Anthem در تاریخ 22 فوریه برای PS4، و از سوی EA منتشر می‌شود و وظیفه ساخت آن را استودیو برعهده دارد که آثاری همچون Dragon Age و Mass Effect را در کارنامه خود می‌بیند.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
هادی

دمو الفا بازی را رفتم. مناظر و طبیعت زیبایی داشت. گیم پلیش خیلی شبیه دستینی بود با این تفاوت مهم که پرواز میکردند. در مجموع خوب بود اما نه اونی که انتظارشو داشتم. مهمترین ویژگیش اینه که گفتند همه dlc هاش مجانی خواهد بود. بر عکس دستینی که حتی برای حرکات موزون مسخره اش باید پول بدی

Henry

شخصا با ریتمش کیف میکنم.
هم سریعه هم از این بازیایی نیست که همینطوری فقط کورکورانه پشت سر هم دکمه بزنید.
فکر میکنم با توجه به این که از نظر فنی خوب به نظر میرسه و اتمسفر محیطشم یونیکه اگر شخصیت پردازی و داستان قابل قبولی داشته باشه بازی تپلی از آب دربیاد.

Amyr_aly.com

من به این بازی به شدت امیدوار بودم ولی اصلا با گیم پلیش نتونستم ارتباط برقرار کنم