شما اینجا هستید: وی جی مگ > گیم پلی > تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem
گیم پلی

تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem

وی جی مگ: زمان زیادی تا انتشار بازی جدید استودیو Bioware باقی نمانده و اکنون می‌توانید 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem را تماشا کنید که در اصل به ماموریتی با نام Lost Arcanist اختصاص دارد که در حالت آلفا پشت سر گذاشته شده.

به گزارش وی جی مگ، اعضای تشکیل دهنده تیمی که وارد گیم‌پلی بازی Anthem می‌شوند شامل Colossus، Interceptor و Storm Javelin می‌شود که سه کلاس از چهار کلاسی هستند که در این اثر قابل انتخاب خواهند بود. لازم به ذکر است که ویدئو 15 دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی Anthem شامل روند کامل ماموریت Lost Arcanist می‌شود.

بازی Anthem در تاریخ 22 فوریه برای PS4، Xbox One و PC از سوی EA منتشر می‌شود و وظیفه ساخت آن را استودیو Bioware برعهده دارد که آثاری همچون Dragon Age و Mass Effect را در کارنامه خود می‌بیند.


دانلود با کیفیت 1080p

تماشا کنید: 15 دقیقه از گیم‌پلی بازی Anthem
5 (100%) 2 votes

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

  • دمو الفا بازی را رفتم. مناظر و طبیعت زیبایی داشت. گیم پلیش خیلی شبیه دستینی بود با این تفاوت مهم که پرواز میکردند. در مجموع خوب بود اما نه اونی که انتظارشو داشتم. مهمترین ویژگیش اینه که گفتند همه dlc هاش مجانی خواهد بود. بر عکس دستینی که حتی برای حرکات موزون مسخره اش باید پول بدی

  • شخصا با ریتمش کیف میکنم.
    هم سریعه هم از این بازیایی نیست که همینطوری فقط کورکورانه پشت سر هم دکمه بزنید.
    فکر میکنم با توجه به این که از نظر فنی خوب به نظر میرسه و اتمسفر محیطشم یونیکه اگر شخصیت پردازی و داستان قابل قبولی داشته باشه بازی تپلی از آب دربیاد.

تبلیغات