گیم پلی

تماشا کنید: اولین نمایش کامل گیم‌پلی Beyond Good and Evil 2

وی جی مگ: بسیاری از گیمرها انتظار داشتند که اولین نمایش کامل گیم‌پلی Beyond Good and Evil 2 در جریان E3 2018 و کنفرانس مطبوعاتی یوبی‌سافت صورت بگیرد اما این اتفاق رخ نداد و نهایتا نمایش این اثر به چند ثانیه کوتاه از گیم‌پلی خلاصه شد.

به گزارش وی جی مگ، با این وجود امروز بالاخره سازندگان این اثر، اولین نمایش کامل گیم‌پلی Beyond Good and Evil 2 را به صورت لایواستریم صورت داده و جزئیات جدیدی را در اختیار مخاطب‌ها قرار دادند. همان‌طور که می‌دانید این بازی در اصل از لحاظ داستانی اتفاقات پیش از قسمت اول را روایت می‌کند و شخصیت اصلی آن توسط گیمر ساخته می‌شود.

هرچند Jade همچنان در بازی حضور دارد اما امکان بازی با او وجود نداشته و با توجه به تغییر سبک بازی Beyond Good and Evil 2 به نقش آفرینی شاهد این موضوع هستیم که شخصیت اصلی باید به صورت کامل توسط گیمر ساخته شود.

جدای از این مسئله در اولین نمایش کامل گیم‌پلی Beyond Good and Evil 2، سازندگان این اثر نه تنها قسمت‌هایی از مبارزات را به نمایش در آوردند بلکه گشت و گذار در محیط و حتی خارج شدن از سیاره‌های مختلف را نیز برای اولین‌بار پیش روی مخاطب قرار دادند.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سه × 5 =