گیم پلی

تماشا کنید: گیم‌پلی جدید بازی Days Gone

وی جی مگ: Sony Interactive Entertainment و SIE Bend Studio در نمایشگاه Tokyo Games Show گیم‌پلی بازی Days Gone را به نمایش گذاشتند. گیم‌پلی این بازی به صورت زنده به نمایش گذاشته شد و توضحیاتی در مورد نوع دشمنان داده شد.

به گزارش وی جی مگ، این ویدئو یکی از مراحل بازی را نشان می‌دهد که باید برای پیدا کردن قطعه‌ای از موتور به پمپ‌بنزین بروید. در این راه می‌توانید سریع عمل کنید ولی همیشه سریع‌ترین راه، بهترین راه نیست. روش‌های متنوعی برای انجام ماموریت نشان داده می‌شود که می‌توانید در این تریلر تماشا کنید.

همیشه روش‌های مختلفی برای انجام دادن یک ماموریت وجود دارد. اگر مهمات کافی دارید می‌توانید با کشتن زامبی‌ها پیش‌بروید و حمام خون به راه اندازید یا اگر مهمات کمی دارید باید به صورت مخفیانه به مکان مورد نظر بروید یا اینکه با ایجاد سروصدا توجه دشمنان را به یک نقطه خاص جلب کنید تا راه خالی شود. این بازی علی‌رغم داشتن گیم‌پلی جذاب، گرافیک بسیار زیبایی دارد. این تریلر هوای بارانی را نشان می‌دهد که با چند افکت، بسیار زیبا به نظر می‌رسد حتی صداگذاری بازی بسیار جذاب است، فقط به صدای رعد و برق گوش کنید و می‌فهمید که این بازی با دقت زیادی در دست توسعه است.

بازی Days Gone در تاریخ 22 فوریه سال 2019 به طور انحصاری برای کنسول PS4 منتشر خواهد شد.


دانلود با کیفیت 1080p

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده