گیم پلی

تماشا کنید: اولین نمایش گیم‌پلی بازی Generation Zero

وی جی مگ: استودیو Avalanche Studios، توسعه‌دهنده‌ای که هم‌اکنون مشغول ساخت بازی Rage 2 بوده و به واسطه تولید مجموعه Just Cause شناخته می‌شود اولین نمایش از گیم‌پلی بازی Generation Zero ، دیگر بازی در دست ساخت خود را به اشتراک گذاشت.

به گزارش وی جی مگ، این تریلر نه تنها برای اولین بار گیم‌پلی بازی Generation Zero را نشان می‌دهد بلکه به صورت عمیق‌تری ما را با دنیای بازی آشنا می‎‌کند و نمای کلی از ساخته Avalanche را ارائه می‌کند. داستان بازی در سال‌های 1980 و در حومه شهری سوئد جریان دارد جایی که دشمنان ماشینی این منطقه را مورد حمله قرار داده و خرابه‌ای از آن را به حال خود رها کرده‌اند. بازی مکانیزم‌های تعقیب و گریز را به گونه‌ای در خود پیاده‌سازی کرده که شما باید سعی کنید در این عنوان Survival از دست دشمنانی که در نقطه نقطه دنیای Open World بازی سرگردان هستند جان سالم به در ببرید. علاوه‌بر بقا باید سعی کنید متوجه شوید اتفاقات به وقوع پیوسته از کجا سرچشمه می‌گیرند و سایر افراد این منطقه به کجا رفته‌اند.

در این عنوان Coop پلیر می‌تواند کاراکتر منحصر به فرد خود را خلق کرده و به همراه سه نفر از دوستان خود بازی را دنبال کند. البته هر پلیری که دوستی برای تجربه بازی نداشته باشد یا مایل به همکاری با سایرین نباشد می‌تواند Generation Zero را به صورت تک‌نفره تجربه نماید. عنوان Generation Zero هم‌اکنون در حال توسعه و ساخت بوده و قرار است در تاریخی نامشخص در سال آینده برای سه پلتفرم XBOX ONE، PS4 و PC انتشار یابد.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی