گیم پلی

تماشا کنید: 10 دقیقه از گیم‌پلی بازی Metro: Exodus

وی جی مگ: زمان زیادی تا انتشار سومین قسمت از مجموعه بازی باقی نمانده و در همین راستا شاهد انتشار 10 دقیقه از گیم‌پلی بازی Metro Exodus هستیم که شامل بخش‌هایی جدید از این اثر می‌شود که تاکنون شاهد نمایش آنها نبوده‌ایم.

به گزارش وی جی مگ، نمایش جدید گیم‌پلی بازی Exodus توسط تحریریه وبسایت IGN صورت گرفته و آنها این بخش از بازی را تجربه کرده‌اند که شامل قسمتی کوتاه از قابلیت استفاده از وسایل نقلیه در جریان اصلی گیم‌پلی می‌شود. قابلیتی که در نسخه‌های پیشین تاکنون شاهد آن نبوده‌ایم.

با این حال بیش از نمایش گیم‌پلی بازی Exodus این نوع تجربه بازی از سوی وبسایت IGN بوده که مورد توجه گیمرها و مخاطب‌ها قرار گرفته. فردی که این بخش از بازی را تجربه می‌کند به قدری ضعف عمل کرده که 90 درصد نظرات صفحه یوتیوب وبسایت مطرح صنعت بازی را به خود اختصاص داده.

هرچند شاهد نمایش جلوه‌های خوب گرافیکی بازی Exodus در این ویدئو هستیم اما اکثر کاربرها به ضعیف بودن فردی انتقاد کرده‌اند که این دمو را بازی کرده.


دانلود با کیفیت 1080p

محمد طالبیان

محمد طالبیان

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
Mahdi_SVi

یه جوری بود گیم پلی
نمیگم بد بود ولی ضعف داشت
اون صحنه اخر که چاقو کرد تو سر زامبیه الان تو این نسل انتظار اینه که مغز طرف بریزه بیرون نه فقط خون بپاشه
شوتر بازی بد نبود ولی ضعف لگد اسلحه داشت
در کل ارزش بازی کرذن داره ولی قطعا انتظارات رو براورده نمیکنه بنظرم
و نمره خوبی جالبی نمیگیره

امیدوارم عکس حرف های من ثابت بشه

مرسی از vgmag

میثم قربانی

آره موافقم. یه ذره بی روح نبود خصوصا اوایلش؟؟؟. رقبت آنچنانی ایجاد نمیکرد. اونچنان که باید جذب نمیکرد.شاید روند اکشن بازی تکراری بشه. نمیدونم باید بیاد بعد نظر دقیق بدیم.

Mahdi_SVi

کاملا موافقم اون هیجانی رو که انتظار میرفت نداشت خییییلی شبیه استاکر و فارکرای به نظر میرسه دوباره که نگاه کردم یه سری ایراد های دیگ رو دیدم اول این که با اسلحه میزد تو سر زامبی ها صدای مشتِ بازی های آتاری رو میداد که تو بچگی بازی میکردیم دوم هم اون جایی که رپل میکنه از ساختمون میاد پایین اخر‌ش که پاشو میذاره روی چوب اصلا پاش ب چوب نچسبیده بود فاصله داشت با چوب اینو که دیدم اصلا جا خوردم به نظرم بد بازی کردن طرف هم عمدی بود که تا یه حدی بتونه ضعف ها رو… Read more »