گیم پلی

تماشا کنید: 10 دقیقه از گیم‌پلی بازی Metro: Exodus

وی جی مگ: زمان زیادی تا انتشار سومین قسمت از مجموعه بازی Metro باقی نمانده و در همین راستا شاهد انتشار 10 دقیقه از گیم‌پلی بازی Metro Exodus هستیم که شامل بخش‌هایی جدید از این اثر می‌شود که تاکنون شاهد نمایش آنها نبوده‌ایم.

به گزارش وی جی مگ، نمایش جدید گیم‌پلی بازی Metro Exodus توسط تحریریه وبسایت IGN صورت گرفته و آنها این بخش از بازی را تجربه کرده‌اند که شامل قسمتی کوتاه از قابلیت استفاده از وسایل نقلیه در جریان اصلی گیم‌پلی می‌شود. قابلیتی که در نسخه‌های پیشین Metro تاکنون شاهد آن نبوده‌ایم.

با این حال بیش از نمایش گیم‌پلی بازی Metro Exodus این نوع تجربه بازی از سوی وبسایت IGN بوده که مورد توجه گیمرها و مخاطب‌ها قرار گرفته. فردی که این بخش از بازی را تجربه می‌کند به قدری ضعف عمل کرده که 90 درصد نظرات صفحه یوتیوب وبسایت مطرح صنعت بازی را به خود اختصاص داده.

هرچند شاهد نمایش جلوه‌های خوب گرافیکی بازی Metro Exodus در این ویدئو هستیم اما اکثر کاربرها به ضعیف بودن فردی انتقاد کرده‌اند که این دمو را بازی کرده.


دانلود با کیفیت 1080p

۳ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

 • یه جوری بود گیم پلی
  نمیگم بد بود ولی ضعف داشت
  اون صحنه اخر که چاقو کرد تو سر زامبیه الان تو این نسل انتظار اینه که مغز طرف بریزه بیرون نه فقط خون بپاشه
  شوتر بازی بد نبود ولی ضعف لگد اسلحه داشت
  در کل ارزش بازی کرذن داره ولی قطعا انتظارات رو براورده نمیکنه بنظرم
  و نمره خوبی جالبی نمیگیره

  امیدوارم عکس حرف های من ثابت بشه

  مرسی از vgmag

  • آره موافقم. یه ذره بی روح نبود خصوصا اوایلش؟؟؟. رقبت آنچنانی ایجاد نمیکرد. اونچنان که باید جذب نمیکرد.شاید روند اکشن بازی تکراری بشه. نمیدونم باید بیاد بعد نظر دقیق بدیم.

   • کاملا موافقم

    اون هیجانی رو که انتظار میرفت نداشت
    خییییلی شبیه استاکر و فارکرای به نظر میرسه

    دوباره که نگاه کردم یه سری ایراد های دیگ رو دیدم

    اول این که با اسلحه میزد تو سر زامبی ها صدای مشتِ بازی های آتاری رو میداد که تو بچگی بازی میکردیم

    دوم هم اون جایی که رپل میکنه از ساختمون میاد پایین اخر‌ش که پاشو میذاره روی چوب اصلا پاش ب چوب نچسبیده بود فاصله داشت با چوب اینو که دیدم اصلا جا خوردم

    به نظرم بد بازی کردن طرف هم عمدی بود که تا یه حدی بتونه ضعف ها رو بپوشونه و انتقاد ها رو ب سمت خودش بکشونه که موفق هم بوده مثل اینکه
    ادم هرچقدر هم که نوبه نوب باشه اسلحه خالیو برنمیداره هدف بگیره شلیک کنه?

    بنظرم بازی در حد یه کرایه یه هفته ای می ارزه باز هم امیدواریم درستش کنن چون این بازی با توجه به کتاب های محبوبش که ترجمه هم شده توی ایران نباید اینطور ضعیف می بود