گیم پلی

تماشا کنید: نمایش بخش جدیدی از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5

وی جی مگ: در طول لایو استریم X018 که توسط کمپانی مایکروسافت برگزار می‌شد، شرکت کپکام بخش جدیدی از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5 را تحت عنوان Void به نمایش گذاشت.

به گزارش وی جی مگ، در این نمایش که بخش‌هایی از مراحل ساخت و توسعه بازی را نیز نشان می‌دهد کارگردان Devil May Cry 5 یعنی هیدئاکی ایتسونو هم حضور دارد. این ویدئو بخش جدیدی از گیم‌پلی بازی Devil May Cry 5 را به نمایش می‌گذارد که Void نام دارد. بخشی که در آن پلیر می‌تواند با سلاح‌های مختلف، Devil Breakers و دشمنان تمرین کرده و مهارت خود را افزایش دهد.

هم‌چنین در این ویدئو نگاهی نیز به Mega Buster انداخته شد. Mega Buster یک Devil Breaker جدید بوده که از سری بازی و شخصیت Mega Man الهام گرفته شده است. این قابلیت انیمیشن‌های شخصیت Nero را از پرش و جاخالی دادن تغییر می‌دهد و یادآور دیگر عنوان کلاسیک شرکت کپکام می‌شود.

در آخر اشاره شد در مراسم The Game Awards 2018 که قرار است در تاریخ 6 دسامبر برگزار شود موارد بیشتری از Devil May Cry 5 به نمایش گذاشته خواهد شد. اثری که به عنوان یکی از بازی‌های مورد انتظار سال آینده شناخته می‌شود و قرار است در تاریخ 8 مارچ 2019 (17 اسفند 97) منتشر شود. Xbox One، PS4 و PC نیز پلتفرم‌های مقصد آن به شمار می‌روند.


دانلود با کیفیت 1080p

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۲ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید