گیم پلی

تماشا کنید: ۳۰ دقیقه گیم‌پلی بازی Judge Eyes

وی جی مگ: بعد از معرفی بازی Judge که آن را با نام Judge Eyes می‌شناسیم یک تریلر از گیم‌پلی بازی به نمایش درآمد. این تریلر از نسخه دمو بازی تهیه شده است. برای بازی کردن این دموباید یک اکانت PSN ژاپن داشته باشید و حجم آن هفت گیگابایت است.

به گزارش وی جی مگ، اگر نسخه دموی بازی را دریافت نکرده‌اید می‌توانید تریلر منتشر شده از این دمو را تماشا کنید. این دمو روی کنسول PS4 Pro اجرا شده است. این بازی شباهت‌های زیادی به بازی Yakuza دارد که جای تعجبی ندارد چراکه از همان موتور گرافیکی استفاده می‌کند و در همان منطقه ساخته شده است. همه‌ چیز بسیار آشنا است ولی گیم‌پلی بازی متفاوت است.

این‌بار شما در نقش یک کارآگاه هستید و مانند بازی Yakuza مبارزه کردن در بازی وجود دارد. گیم‌پلی بازی تمرکز زیادی روی تحقیق کردن دارد مانند شناسایی مظنون‌ها که با تعقیب کردن می‌توانید آن‌ها را شناسایی کنید. این بازی با اینکه شباهت زیادی به بازی Yakuza دارد ولی گیم‌پلی آن متفاوت است و در کل بسیار هیجان‌انگیز به نظر می‌رسد.

بازی Judge Eyes که نام کامل آن Judge Eyes Testament of the Reaper است به طور انحصاری برای پلتفرم PS4 در دست توسعه است و در تاریخ 13 دسامبر شرکت Sega این بازی را در کشور ژاپن منتشر می‌کند و نسخه غربی آن در سال 2019 منتشر می‌شود. تصاویری از بازی منتشر شده که می‌توانید در زیر مشاهده کنید.


دانلود ویدئو گیم‌پلی با کیفیت 1080p

تماشا کنید: ۳۰ دقیقه گیم‌پلی بازی Judge Eyes
2 (40%) 1 vote[s]

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

تبلیغات