گیم پلی

تماشا کنید: نمایش The Elder Scrolls: Blades روی iPhone XS

وی جی مگ: به تازگی در سالن Steve Jobs جدیدترین تلفن‌همراه شرکت Apple یعنی iPhone XS رونمایی شد و Todd Howard از شرکت Bethesda برای نمایش بازی The Elder Scrolls Blades  نیز در این رویداد حضور داشت.

به گزارش وی جی مگ، ویدئویی که از بازی The Elder Scrolls Blades به نمایش درآمد هیچ تفاوتی با ویدئوی E3 نداشت. به هر حال این کار برای نمایش گرافیک بازی روی جدید‌ترین تلفن همراه شرکت Apple بود.

Howard اظهار داشت گرافیک بازی روی iPhone XS بسیار خیره کننده است. او گفت که تلفن‌ همراه‌های امروزی پیشرفت بسیار زیادی کرده‌اند که مانند PCهای قدرتمند و کنسول‌های بازی عمل می‌کنند.

گرافیک بازی The Elder Scrolls Blades بسیار زیبا است و با صفحه نمایش iPhone همه جزئیات به نمایش در می‌آید. حتی بدون استفاده از هدفون می‌توانید صداهای محیط اطراف را بشنوید. تلفن‌های هوشمند به قدری پیشرفت کرده‌اند که حالا می‌توانیم بازی‌های بزرگ را نیز با آن‌ها تجربه کنیم. در واقع چند سال پیش امکان اجرای چنین بازی‌هایی با تلفن‌های همراه وجود نداشت.

بازی The Elder Scrolls Blades تاریخ عرضه دقیقی ندارد ولی گفته شده که این بازی امسال برای دو پلتفرم iOS و Android منتشر خواهد شد. باید اعتراف کنیم که انجام این بازی با تلفن‌ همرا تجربه جدید و لذت‌بخشی خواهد بود.

امیر تقی زاده

امیر تقی زاده