نگاه

اولین نگاه به بازی FIFA 19 Demo


نسخه ی فیفا 19 یکی دو روز است که در دسترس عموم قرار گرفته. این که شاید آن را به بتوان به عنوان محبوب ترین ورزشی دنیا معرفی کرد، بیست و هستم سپتامبر یعنی کمتر از دو هفته دیگر عرضه می شود. حالا EA نسخه ی را برای تمامی پلتفرمها منتشر کرده است و با وجود 10 تیم خوب در این می توانید با این بیشتر آشنا شوید. تیم وی جی مگ نیز این نسخه را دانلود و نگاهی به آن انداخته است. همراه ما باشید با اولین نگاه به FIFA 19 .

تیم وی جی مگ روی کنسول PS4 این نسخه را دانلود و بررسی کرده است. در دقایق ابتدایی شاید تغییرات چندانی را در آن مشاهده نکنید. ولی بعد از دقایقی با انبوهی از تغییرات روبرو خواهید شد. نحوه پاس دادن کنان و فیزیک کنان به شدن آپدیت شده است و شاید باید تمامی دارایی های خود از Fifa 18 را به کنار بگذارید و از نو خود را در Fifa 19 بسازید. در منوهای ستینگ تغییرات زیادی دیده نمیشود و عمده تغییرات در ستینگ تیمها و پیکره بندی برای مسابقه اعمال شده است.

بسیاری از قسمتهای جدید که برای Fifa 19 معرفی شده است همانند No Rules در نسخه قابل دسترسی نیست. و نمیتوان حتی نگاهی کوتاه به آنها داشت. ولی با این حال تست و اجرای نسخه ی فیفا 19 بسیا جذاب و لذت بخش است و میتواند به راحتی گیمر را با تغییرات بزرگ این آشنا کند. در این نیم نگاه سعی کرده ایم تا در دو بخش به این نسخه نگاهی داشته باشیم.

در بخش اول در مورد منو ها و ستینگها و تغییرات آن صحبت کرده ایم. و در بخش دوم نیز به انجام پرداخته ایم و چهار تیم را به شما نشان داده ایم. همراه وی جی مگ باشید با نیم نگاهی به FIFA 19 .

دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت VGMAG

3 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
m

اگر امکان داره یک ویدئو در خصوص معرفی قسمت های مختلف تیم منیج و تمام گزینهاش برید چه در فیفا و چه در pes

که یاد بگیریم این همه گزینه واقعا چه کاربدی تو ترکیب چیدن داره
ممنون 😎

fernas13

سلام.اگه امکانش باشه بعد از اینکه فیفا اومد یه برنامه بزارید که گزینه های منوی بازی و تاکتیک هایی که در طول بازی و پلن های بازی هست رو یه اموزشی بدید من خودم به شخصه خیلی ساده بازی میکنم و خیلی آشنایی ندارم با تاکتیک های دفاع و حمله که تو بازی گذاشتن بنظر خیلی میتونه مفید باشه.ممنون

Henry

چقدر نکته ظریفی بود که “باید هر چی از فیفا بلد بودید بکوبید از نو بسازید”.
اگر بخوایم منصف باشیم حقیقتا این چند ساله فیفای بد بازی نکردیم ولی شخصا فکر میکنم که این کافی نبود ، وقتی دیسکو میذاریم تو کنسول میخوایم یه چیز جدید ببینیم ، یه چیزی که یه تطابق جدید بخواد و عدم این فاکتور تو فیفاهای اخیر هیجان کارو از بین میبرد.
خلاصه اینکه خدا ازشون راضی باشه 😀