نگاه

اولین نگاه به بازی FIFA 19 Demo


نسخه دموی فیفا 19 یکی دو روز است که در دسترس عموم قرار گرفته. این بازی که شاید آن را به بتوان به عنوان محبوب ترین بازی ورزشی دنیا معرفی کرد، بیست و هستم سپتامبر یعنی کمتر از دو هفته دیگر عرضه می شود. حالا EA نسخه دموی بازی را برای تمامی پلتفرمها منتشر کرده است و با وجود 10 تیم خوب در این دمو می توانید با این بازی بیشتر آشنا شوید. تیم وی جی مگ نیز این نسخه دمو را دانلود و نگاهی به آن انداخته است. همراه ما باشید با اولین نگاه به FIFA 19 Demo .

تیم وی جی مگ روی کنسول PS4 این نسخه دمو را دانلود و بررسی کرده است. در دقایق ابتدایی بازی شاید تغییرات چندانی را در آن مشاهده نکنید. ولی بعد از دقایقی با انبوهی از تغییرات روبرو خواهید شد. نحوه پاس دادن بازیکنان و فیزیک بازیکنان به شدن آپدیت شده است و شاید باید تمامی دارایی های خود از Fifa 18 را به کنار بگذارید و از نو خود را در Fifa 19 بسازید. در منوهای ستینگ بازی تغییرات زیادی دیده نمیشود و عمده تغییرات در ستینگ تیمها و پیکره بندی برای مسابقه اعمال شده است.

بسیاری از قسمتهای جدید که برای Fifa 19 معرفی شده است همانند No Rules در نسخه دمو قابل دسترسی نیست. و نمیتوان حتی نگاهی کوتاه به آنها داشت. ولی با این حال تست و اجرای نسخه دموی فیفا 19 بسیا جذاب و لذت بخش است و میتواند به راحتی گیمر را با تغییرات بزرگ این بازی آشنا کند. در این نیم نگاه سعی کرده ایم تا در دو بخش به این نسخه دمو نگاهی داشته باشیم.

در بخش اول در مورد منو ها و ستینگها و تغییرات آن صحبت کرده ایم. و در بخش دوم نیز به انجام بازی پرداخته ایم و چهار تیم را به شما نشان داده ایم. همراه وی جی مگ باشید با نیم نگاهی به بازی FIFA 19 Demo.

دانلود

در یوتیوب تماشا کنید

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

3 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

سه × 5 =

 • اگر امکان داره یک ویدئو در خصوص معرفی قسمت های مختلف تیم منیج و تمام گزینهاش برید چه در فیفا و چه در pes

  که یاد بگیریم این همه گزینه واقعا چه کاربدی تو ترکیب چیدن داره
  ممنون 😎

 • سلام.اگه امکانش باشه بعد از اینکه فیفا اومد یه برنامه بزارید که گزینه های منوی بازی و تاکتیک هایی که در طول بازی و پلن های بازی هست رو یه اموزشی بدید من خودم به شخصه خیلی ساده بازی میکنم و خیلی آشنایی ندارم با تاکتیک های دفاع و حمله که تو بازی گذاشتن بنظر خیلی میتونه مفید باشه.ممنون

 • چقدر نکته ظریفی بود که “باید هر چی از فیفا بلد بودید بکوبید از نو بسازید”.
  اگر بخوایم منصف باشیم حقیقتا این چند ساله فیفای بد بازی نکردیم ولی شخصا فکر میکنم که این کافی نبود ، وقتی دیسکو میذاریم تو کنسول میخوایم یه چیز جدید ببینیم ، یه چیزی که یه تطابق جدید بخواد و عدم این فاکتور تو فیفاهای اخیر هیجان کارو از بین میبرد.
  خلاصه اینکه خدا ازشون راضی باشه 😀