اخبار بازی

ابتدایی‌ترین قابلیت بازی Assassin’s Creed Odyssey را باید آزاد کنید !

ابتدایی‌ترین قابلیت بازی Assassin's Creed Odyssey را باید آزاد کنید !

وی جی مگ: اگر نسخه‌های قبلی این مجموعه را بازی کرده باشید با قابلیت سقوط آزاد آن که تحت عنوان Leap of Faith شناخته می‌شود، آشنا هستید. قابلیتی که به شما اجازه می‌دهد از بالاترین ارتفاعات شهر بدون دیدن هیچ آسیبی روی حجم زیادی از کاه سقوط کنید. اکنون سازندگان بازی Assassin’s Creed Odyssey توضیح داده‌اند که تغییرات اساسی در انجام این قابلیت صورت گرفته.

به گزارش وی جی مگ، از این پس گیمرها در بازی Assassin’s Creed Odyssey در صورت انجام پرش‌های بلند صدمه می‌بینند و برای تجربه شرایطی مشابه با نسخه‌های پیشین که در آنها Leap of Faith بدون هیچ مشکلی انجام می‌شد باید یک قابلیت جدید را آزاد کنند. با این تفاسیر کاملا مشخص است که به احتمال فراوان در ابتدای بازی شخصیت اصلی قابلیت‌های آنچنانی را در اختیار نداشته باید آنها را همزمان با پیشرفت در بازی آزاد کند. تغییر ساختار این قسمت از مجموعه بازی Assassin’s Creed به نقش آفرینی باعث شده که حالا مجبور باشید ابتدایی‌ترین قابلیت‌های بازی Assassin’s Creed Odyssey را آزاد کنید. مسئله‌ای که ممکن است به خصوص روی تجربه بخش‌های ابتدایی بازی تاثیر منفی خود را نشان دهد.

سازندگان این بازی توضیح داده‌اند که در Assassin’s Creed Odyssey مجموعه‌ای کامل از مهارت‌های Passive (مهارت‌هایی که به صورت خودکار فعال می‌شوند) قرار گرفته که در بخش‌های مخلتف از جمله مخفی‌کاری و پارکور نقش پررنگی داشته و باید در جریان پیشرفت گیمر، آزاد شوند.