اخبار بازی

احتمال ساخت نسخه جدید Syphon Filter وجود دارد

احتمال ساخت نسخه جدید Syphon Filter وجود دارد

وی جی مگ: مدت‌هاست که خبری از ساخت نسخه جدید Syphon Filter نیست. مجموعه اکشن مخفی‌کاری و خاطره‌انگیز کمپانی سونی و استودیو Sony Bend که در دوران کنسول PS1 از محبوبیت فراوانی برخوردار بود و بسیاری از طرفداران سونی نیز همواره مشتاق بازگشت این مجموعه کلاسیک هستند.

به گزارش وی جی مگ، هم‌اکنون Sony Bend تمامی تمرکز خود را معطوف بازی Days Gone کرده است. اثری اکشن Survival زامبی‌محور که البته اولین بازی استودیو مذکور در چند سال اخیر به شمار می‌رود. در مقابل سری بازی Syphon Filter به مانند بسیاری از IP های کلاسیک دیگر سونی در چند سال گذشته در سکوت مطلق قرار داشته است. با این حال در مصاحبه جدیدی که جان گاروین کارگردان نوآوری استودیو Sony Bend با وبسایت Eurogamer داشته، ایشان از احتمال ساخت نسخه جدید Syphon Filter و بازگشت آن گفته است و افزود هرگز نباید به چنین مواردی هرگز گفت.

«من حقیقا از مطرح شدن این پرسش خوشحال بوده و از بابت آن قدردانی می‌کنم. زیرا من نویسنده و کارگردان تمامی عناوین Syphon Filter بودم. من این مجموعه را بسیار زیاد دوست دارم اما در چند وقت اخیر تمرکز ما به صورت تمام و کمال روی بازی Days Gone بوده است. هنگامی که این اثر عرضه شود و شخصا نفس راحتی بکشم می‌توانم درباره نسخه جدید این مجموعه فکر کنم. هرگز نباید هرگز گفت.»