اخبار بازی

احتمال معرفی بازی Fortnite برای Nintendo Switch افزایش یافت

احتمال معرفی بازی Fortnite برای Nintendo Switch افزایش یافت

وی جی مگ: حرف و حدیث‌های فراوانی پیرامون عرضه عنوان بتل رویال شرکت Epic Games برای کنسول هیبریدی نینتندو وجود داشته و حال به واسه انتشار به‌روزرسانی جدید Nintendo eShop باز هم احتمال معرفی بازی Fortnite برای Nintendo Switch افزایش یافت.

به گزارش وی جی مگ، در حال حاضر کنسول Nintendo Switch تنها پلتفرمی است که Fortnite روی آن عرضه نشده و بسیاری از دارندگان کنسول هیبریدی نیتندو  منتظرند ببینند دقیقا چه زمانی پورت این اثر بتل رویال برای پلتفرم آن‌ها معرفی و منتشر می‌شود تا بتوانند نسخه‌ای کامل از Fortnite را به صورت پرتابل هر کجا که دوست داشته باشند بازی کنند.

تاکنون منابع، شایعات و فرضیات بسیاری به انتشار این بازی برای Switch اشاره کرده‌اند اما آخرین منبع توسط خود نینتندو و به‌روزرسانی جدید Nintendo eShop بوده است. این موضوع در وبسایت ResetEra و در توییتر به آن اشاره شد که به‌روزرسانی جدید eShop به طور مشخصی Fortnite نام داشته و حتی زمانی که به صورت رسمی در Shop نیتندو رونمایی شده حاوی آیکون اثر بتل رویال Epic Games بوده است.

با وجود حجم فراوان اطلاعات و منابعی که از عرضه بازی Fortnite برای Nintendo Switch خبر می‌دهد تایید رسمی این موضوع چند روز آینده و مراسم E3 2018 اصلا دور از انتظار و غیرمنتظره نخواهد بود.

Comicbook