اخبار بازی

احتمال پشتیبانی Gran Turismo 7 از حالت آفلاین

احتمال پشتیبانی Gran Turismo 7 از حالت آفلاین

وی جی مگ: عنوان Gran Turismo Sport در حالی که توانست با تمرکز خود روی ساختار گیم‌پلی آنلاین موفق عمل کند اما با عناوین قبلی این مجموعه تفاوت زیادی داشت و همین مسئله موجب شد تا طرفداران قدیمی هم‌‌چنان انتظار یک نسخه اصلی را داشته باشند که به مانند گذشته روی ارائه محتویات زیاد تمرکز کند. این موضوع سبب شده اکنون تهیه‌کننده این سری از احتمال پشتیبانی از حالت آفلاین و محتویات تک‌نفره بیشتر سخن بگویذ.

به گزارش وی جی مگ، همان‌طور که گفته شد آنلاین محور بوده و روی استایل عناوین eSports تاکید داشت که البته توانست در این زمینه گلیم خود را از آب بیرون بکشد و در نهایت عملکرد قابل قبولی برجای بگذارد. با این حال بسیاری از طرفداران تشنه عناوین قبلی هستند. کازونوری یامائوچی در صحبت‌های اخیر خود با GT Planet به طور غیر مستقیم از احتمال پشتیبانی از حالت آفلاین و محتویات بیشتر در گیم‌پلی تک‌نفره خبر داد.

«این یک عنصر اصلی و بسیار مهم محسوب می‌شود. این موضوع تنها به افزایش لایسنس رویدادها مربوط نمی‌شود. باید اطمینان حاصل کنید که پلیر انگیزه و رغبت برای ادامه تجربه بازی را از دست نمی‌دهد. این یک بخش مهم است.» یامائوچی در ادامه گفت «نمی‌دانم این موضوع برای هم صدق خواهد کرد یا خیر.»

تاکنون برای تمامی کنسول‌های خانگی PlayStation یک نسخه از مجموعه ریسینگ ساخته و عرضه شده و واضح است توسعه نسخه بعدی این مجموعه برای کنسول PS5 هم دور از انتظار نخواهد بود.