شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > اخراج تعدادی از سازندگان بازی Defiance 2050
اخراج تعدادی از سازندگان بازی Defiance 2050
اخبار بازی

اخراج تعدادی از سازندگان بازی Defiance 2050

وی جی مگ: شرکت Trion Worlds اعلام کرد تعدادی از سازندگان بازی Defiance 2050 اخراج شدند. پس از گذشت یک هفته از انتشار بازی، 15 نفر از اعضای تیم سازنده Defiance 2050، استودیو Trion Worlds را ترک کردند.

به گزارش وی جی مگ، براساس اطلاعات ارائه شده به Gamasutra، این شرکت تایید کرده اخراج کارمندان و کاهش تیم سازنده برای پروژه‌های آینده این شرکت امری ضروری بوده است. مدیر Trion Worlds آقای اسکات هارتسمن در این باره اظهار کرد «ما مجبور بودیم تصمیم سختی برای اخراج 15 نفر از اعضای خود را بگیریم. صمیمانه از زحمات و مشارکتی که در تیم Trion Worlds کشیدند از آن‌ها سپاس‌گزار هستیم و به هر کدام از این افراد مزایای خروج و کمک برای به دست آوردن شغل جدید تعلق می‌گیرد. این موضوع ارتباطی به عملکرد هر یک از این افراد یا تیم سازنده نداشته و تنها برای این‌که بتوانیم پروژه‌های آینده خود را به بهترین شکل توسعه دهیم اتخاذ این تصمیم ضروری بوده است.»

در ماه ژوئن بود که این شرکت، فایل‌های توسعه یافته توسط سازنده بازی Marvel Heroes یعنی Gazillion Entertainment را خریداری کرد که به تازگی توسط دیزنی تعطیل شده بود.

اخراج تعدادی از سازندگان بازی Defiance 2050
5 (100%) 1 vote

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها