شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > ارزش سهام Sony به بالاترین میزان خود در یک دهه اخیر رسید
ارزش سهام Sony به بالاترین میزان خود در یک دهه اخیر رسید
اخبار بازی

ارزش سهام Sony به بالاترین میزان خود در یک دهه اخیر رسید

وی جی مگ: به نظر می‌رسد روزهای خوب برای Sony تمامی ندارد. این بار خبری از فروش خوب کنسول و اختصاص دادن آمارها به خود نبوده بلکه این کمپانی به عنوان بزرگ‌ترین سازنده لوازم الکترونیک در ژاپن معرفی شده و ارزش سهام Sony به بالاترین میزان خود در یک دهه اخیر رسیده است.

به گزارش وی جی مگ، رسیدن ارزش هر سهام سونی به میزان 51.03 دلار در روز سه‌شنبه در ژاپن باعث شده تا ارزش کلی سهام Sony در سال 2018 تاکنون به مقدار 12 درصد افزایش یابد. همین امر سبب شده این کمپانی به بالاترین میزان سهام خود از ژانویه 2018 دست پیدا کند. البته این مورد چندان نباید غافل‌گیرکننده باشد. آن هم با وجود میزان فروشی که کنسول PlayStation 4 با در اختیار داشتن عناوین انحصاری موفقی هم‌چون God of War دارد. و البته بازی‌های انحصاری در دست ساختی که این کنسول در آینده خود می‌بیند.

پیش‌بینی اخیر NPD مبنی بر پرفروش‌ترین عناوین سال 2018 نیز می‌تواند دلیلی دیگر برای افزایش ارزش سهام Sony باشد. چرا که سه بازی از ده بازی پرفروش سال به عناوین انحصاری Sony و کنسول PS4 اختصاص داشتند که در مقایسه با پلتفرم‌های دیگر بی‌سابقه است.

ارزش سهام Sony به بالاترین میزان خود در یک دهه اخیر رسید
امتیاز شما به این پست

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات