اخبار بازی

استدیوی Remedy امتیاز کامل سری بازی‌های Alan Wake را به دست آورد

وی جی مگ: طبق گزارش Global News Wire، استدیوی Remedy تا به حال از فروش عناوین خود حدود 2.5 میلیون یورو، بدست آورده است. این استدیو قصد دارد تا این مبلغ را صرف ساخت عناوین جدید کند. Remedy که پیش از این ساخت بازیهایی همچون ،Alan Wake و را در کارنامه داشته است، اعلام کرد که کل امتیازات آی پی محبوب خود یعنی Alan Wake را از خریداری کرده است. این جریان می‌تواند خبر از ساخت ادامه‌ای برای سری Alan Wake و یا پورت شدن قسمت اول این سری برای پلتفرم های دیگر باشد. با توجه به پایان این بازی که ندا از ادامه‌ی این سری را می داد، به نظر می رسد که باید منتظر خبرهای خوبی در رابطه با ساخت Alan Wake 2 باشیم.

همچنین طی مصاحبه‌ای که VG247 در PAX East با سرپرست ارتباطات این شرکت یعنی Thomas Puha داشت، اعلام شد که ادامه‌ای برای Alan Wake، سالها پیش در حال ساخت بود اما برنامه ها، آنطور که تیم سازنده انتظار داشتند پیش نرفت و همین مسئله، باعث کنسل شدن Alan Wake 2 شد. درحال حاضر نیز، Remedy Entertainment و 505 Games درحال ساخت عنوان سوم شخص Control هستند، که به صورت مولتی پلتفرم برای PS4، و منتشر خواهد شد.

منبع: DualShockers

نیما هاشمی

نیما هاشمی

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
فرداد معبودی

شدیدا منتظرم قبل از هر چیزی یه ریمستر از نسخه اول برای کنسول‌های این نسل بدن..امری که خودشونم بهش اشاره کردن و احتمالش زیاده

سام

خیلی خیلی خوشحال شدم امیدوارم ادامه ی شایشته ای براش بسازن