اخبار بازی

اشتباهی که به قیمت یک جان تمام شد

اشتباهی که به قیمت یک جان تمام شد 4

پسر 13 ساله اهل کشور انگلیس، پس از اشتباه در خرید یک بازی و پرداخت 420 پوند پول برای آن، از ترس پول از دست رفته خود، اقدام به خود کشی کرد. او قبل از مرگ گفته بود با این کار دیگر کادوی کریسمسی در کار نیست!
دقایقی قبل از خودکشی وی در فیس**بوک در صحبت با دوست***دختر خود گفته بود:
” من می خواهم خودم را بکشم ”
مادر این پسر، Eve می گوید پسرش از میزان پولی که به اشتباه از دست داده بود، در شک فرو رفته بود. آن پسر حتی فکر می کرده است این کار را مادرش انجام داده و پول از دست رفته اش به خاطر اشتباه خودش نبوده است. مادرش می گوید:
” نگرانی او به خاطر ناراحتی من بود ”
مرگ Henry Tattersall یک فاجعه ناخواسته و دردناک است. ظاهرا این پسر از بیماری ADHD رنج می برده است. دوست وی هم پس ار فهمیدن این موضوع اقدام به خود کشی کرد.

میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت

4 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
 • “بخدا دیونه ای
  تو نخودی هم نیستی
  فک نکنم کسی از مرگ کسی خوش حال بشه”

  اوخخخی بمیرم که چه مهربون و شکننده ای تو! :-X
  آخه مغز فندقی وقتی در اون حد هنوز نرسیدی و سنت کفاف نمیده کسی ازت نظر خواست؟؟
  کسی از مرگ کسی خوشحال نمیشه ولی اگر اونطرف یه کودن بالفطره باشه و توی مغزش هیچی نباشه که سره یه گیم ورداره خودکشی کنه و بعد یه احمق تر از خودش هم پشت بندش ورداره خودشو بکشه اونوقت توی اون مغز فندقیت این رو شاید متوجه بشی که منظور آدم چیه!
  حرمت خودتم نگه دار اینجا انجمنه و مجازی هم هست پست زور بیخودی نزن توی دنیای مجازی چون رو در رو قسم میخورم همچین جسارتی نمیتونی کنی نخود! 😐 :yes:
  مدیریت عزیز اگر میخواستید از صحبتام ویرایش کنید ولی حتما نشونش بدید. امثال این آدم باید توی مغز نخودیشون یه چیزایی رو متوجه بشن.ممنون

 • بابا اصلا اینو ول کن!!!!پسر 13 ساله دوست دختر داره!!! والا ما که 13 سالمون بود غاز و مرغ و از هم تشخیص نمیدادیم!!!!

  البته بگم که خودم 14 سالم هست 😉

 • کودنهای امثال این نخودی همون بهتره که بمیرن تا همون نخودی هستن 🙂 یه هو میبینی کل انگلستان خودکشی کردن . ای پدر چشم و همچشمی بسوزه! 😀 :laugh: 😛