شما اینجا هستید: وی جی مگ > بازی ایرانی

دسته‌بندی - بازی ایرانی

تمامی اتفاقات و اخبار بازی های ایرانی در این topic قرار میگیرند. اینجا topic بازی ایرانی ست. وی جی مگ سعی می کند تمامی اتفاقات و اخبار بازی های ایرانی را در این topic قرار دهد تا گیمرها و بازدید کنندگان از سایت بتوانند بهتر و بیشتر با وضعیت بازیهای ایرانی آشنا شوند.

نقد و بررسی

نقد و بررسی Extinction

گاهی اوقات فقط شنیدن ایده یک بازی می‌تواند سبب هیجان و کنجکاوی فراوانی در مخاطب شود و او را به تجربه بازی ترغیب کند. برای مثال شنیدن گیم‌پلی‌ای با ترکیب Attack. . .

اخبار بازی بازی ایرانی

نشست خبری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران برگزار شد

در نشست خبری هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران اعلام شد: نظر یکسان داوران ایرانی و خارجی در انتخاب بازی‌های برتر ایرانی / جشنواره فروش بازی‌های رایانه‌ای. . .

بازی ایرانی

هیولایی درون PC شما

پنج شنبه هیولا متولد شد. شاید خنده دار باشد ولی واقعا روز پنجشنبه هیولا متولد شد. این هیولا کمی متفاوت از هیولاهای دیگر است. ترسناک نیست و برعکس می خواهد. . .

نقد و بررسی

نقد و بررسی Gran Turismo Sport

کافیست به اطراف خود نگاه کنید تا متوجه حضور تعداد زیادی بازی شوید که گیمر را تشویق به تجربه آنلاین خود می‌کنند. بعد از همه‌گیر شدن بازی‌های آنلاین روی. . .

اخبار بازی بازی ایرانی

فراخوان هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران از فردا یکم آذر

فراخوان هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران فردا اول آذرماه منتشر می‌شود. به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، با انتشار فراخوان دریافت آثار،. . .

تبلیغات

آخرین دیدگاه‌ها