اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از فرایند ساخت Metroid Prime 4

اطلاعاتی جدید از فرایند ساخت Metroid Prime 4

وی جی مگ: به دنبال رونمایی اولیه در نمایشگاه E3 دو سال قبل، مدتی پیش بود که اعلام شد فرایند ساخت Metroid Prime 4 آن گونه که نینتندو برنامه داشته پیش نمی‌رفته و در نتیجه توسعه آن ضمن بازنگری به استودیو Retro Studios که وظیفه ساخت سه‌گانه قبلی را برعهده داشته واگذار شده است.

به گزارش وی جی مگ، قطعا این خبر برای طرفداران مجموعه Metroid Prime خوشایند بود که از این پس سازنده اصلی، وظیفه ساخت نسخه چهارم را برعهده خواهد داشت. اکنون به نظر می‌رسد تیم سازنده در نظر دارد تا با افزایش کارمندان خود سرعت تولید این پروژه مورد انتظار را افزایش دهد. استودیو سازنده به تازگی خبر از استخدام نیروی کاری جدیدی برای کمک در تسریع فرایند ساخت Metroid Prime 4 داده است. در این پست به نقل از تیم سازنده نوشته شده که «ما به دنبال تعدادی توسعه‌دهنده در سطح جهانی هستیم که به تیم سازنده Metroid Prime ملحق شده و ما را در سفر ساخت بازی Metroid Prime 4 یاری کنند. امروز به Retro Studios بپیوندید و کمک کنید تا این بازی تولید شود.»

براساس آن چه آگهی استخدام این سازنده بیان می‌دارد، Retro Studios به دنبال جذب 13 توسعه‌دهنده در زمینه‌های مختلف است که از میان آن می‌توان به کارگردان هنری، طراح کاراکتر و طراح صحنه‌های سینمایی اشاره کرد. متخصص بخش هوش مصنوعی، فیزیک و سایر عوامل کار با انجین نیز در این آگهی دیده می‌شوند.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

پنج × یک =