اخبار بازی

اطلاعاتی جدید از کنسول PS5 و Xbox بعدی

اطلاعاتی جدید از کنسول PS5 و Xbox بعدی

وی جی مگ: حرف و حدیث‌های فراوانی پیرامون عرضه کنسول PS5 و Xbox بعدی وجود دارد و اکثر حدس‌ها نیز به این نکته اشاره دارد که این دو کنسول زودتر از سال 2020 منتشر نخواهند شد. هر دو شرکت سونی و مایکروسافت تایید کرده‌اند که دو کنسول PS5 و Xbox بعدی در دست ساخت قرار دارند و به نظر می‌رسد کیت توسعه این کنسول‌ها برای سازندگان ترد پارتی ارسال شده است.

به گزارش وی جی مگ، براساس اطلاعات فاش شده توسط کاربری در وبسایت ResetEra شرکت میان‌افزاری Bink Video گزارش نرم‌افزاری خود را به‌روزرسانی کرده است که شامل نکته زیر می‌باشد: “افزوده شدن پلتفرم جدیدی که تحت توافقنامه عدم افشای اطلاعات قرار دارد” براساس جزئیات به اشتراک گذاشته توسط همین کاربر در سال 2012 بود که پشتیبانی از این توافقنامه برای دو کنسول PS4 و XBOX ONE افزوده شد. در صورتی که در آن زمان اصلا مشخص نبود که این پلتفرم‌ها PS4 و XBOX ONE هستند..

اما اگر فرض را بر این بگذاریم که آن‌ها PS4 و XBOX ONE بودند اکنون نیز می‌توان انتظار داشت به‌روزرسانی لیست مذکور بیان می‌دارد که بسته‌های توسعه PS5 و XBOX بعدی به Bink Video افزوده شده‌اند. البته تمامی موارد ذکر شده اکنون در حد فرضیات هستند و به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفتند.