اخبار بازی

اطلاعات تکمیلی از نسخه بتای Titanfall تا هفته آینده

Gameemag-titanfall

مدتهاست که طرفداران به دنبال اطلاعات و تاریخ عرضه نسخه بتای بازی تایتان فال هستند و بالاخره استدیو Respawn یک خبر خوش حال کننده در این زمینه به هواداران داد. طبق اعلام رسمی این استدیو در توی*تر ، تا اوایل هفته بعد اطلاعات جدیدی منتشر خواهد شد.
متاسفانه تاریخ دقیقی در این زمینه داده نشده است ولی مدیر بخش Community این استدیو اعلام کرده که این اعلامیه رسمی کامل و جامع خواهد و این بدین معنی است که به‌زودی خواهیم فهمید که مد های بازی و تاریخ عرضه آن چیست و آیا کسانی که بازی را پیش خرید کرده اند از ویژگی های اضافی ای در نسخه بتا برخوردار خواهند شد یا حتی خواهیم فهمید که آیا وضعیت تکسچر های بازی در حالت نهایی است یا نه؟
ضمنا یکی دیگر از مسئولان Community استدیو اعلام کرده است که بتای بازی به صورت جهانی عرضه می شود و مهم نیست که شما در آمریکا باشید یا در بورکینا فاسو، میتوانید بازی را در هر نقطه از دنیا بازی کنید و هدایت ربات های تایتان را بدست بگیرید.
این بازی در تاریخ 11 مارس (20 اسفند) برای PC و Xbox One عرضه خواهد شد ولی نسخه اکس باکس 360 بازی با تاخیر کوچکی در روز 5 فروردین عرضه می شود. نسخه بتا فقط مخصوص نسخه های PC و Xbox One می باشد.

برچسب‌هاTitanfall
میثم قربانی

میثم قربانی

مدیر سایت