اخبار بازی

اعلام جزئیات داستانی بازی Forza Horizon 4

اعلام جزئیات داستانی بازی Forza Horizon 4

وی جی مگ: هرچند با وجود شایعات می‌دانستیم نسخه جدید بازی ریسینگ مایکروسافت در حال ساخت است اما معرفی بازی Forza Horizon 4 و نمایش قابلیت‌های آن همچون استفاده از چهار فصل مطمئنا یکی از کلیدی‌ترین لحظات کنفرانس Xbox در E3 2018 را شکل داد. اکنون اما سازندگان این عنوان اطلاعات جدیدی را از بخش داستانی بازی Forza Horizon 4 منتشر کرده‌اند.

به گزارش وی جی مگ، جزئیات منتشر شده از داستان بازی Forza Horizon 4 نشان می‌دهد که گیمرها باید یکی از دو شغل راننده بدلکار یا تاکسی‌ران را در بازی انتخاب کنند. کارگردان بازی Forza Horizon 4 در استودیو Playground Games در همین راستا توضیح داده که یکی از قابلیت‌های جدید ساخته آنها همین بخش داستانی است. بخشی که باعث می‌شود فعالیت‌های گیمر پیرامون حرفه‌ای خاص شکل گیرد. مطمئنا تاکسی‌رانی در دنیای Forza Horizon 4 با واقعیت تفاوت‌های بسیاری دارد و تاحدودی از مجموعه Crazy Taxi تاثیر گرفته اما این تمام ماجرا نیست و اعلام شده که حرفه راننده بدلکار در بازی Forza Horizon 4 روایتی متفاوت از داستان این بازی را شکل می‌دهد.

با این وجود مطمئنا همچنان جذاب‌ترین قابلیت بازی Forza Horizon 4 تغییرات آب و هوایی آن براساس چهار فصل است. مسئله‌ای که نه تنها جلوه‌های بصری را به شکل قابل توجهی تحت تاثیر قرار می‌دهد بلکه نحوه رانندگی و گیم‌پلی این اثر را نیز متنوع می‌کند.