شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > افت مشترک‌های PlayStation Plus به 33.9 میلیون کاربر
افت مشترک‌های PlayStation Plus به 33.9 میلیون کاربر
اخبار بازی

افت مشترک‌های PlayStation Plus به 33.9 میلیون کاربر

وی جی مگ: افت مشترک‌های PlayStation Plus به 33.9 میلیون کاربر بخشی دیگر از اطلاعاتی بود که توسط انتشار گزارش مالی شرکت سونی مطرح و ارائه شد.

به گزارش وی جی مگ، از سه‌ماهه گذشته شرکت سونی تصمیم گرفت آمار مربوط به کاربران PS PLUS را نیز در کنار سایر آمار و مدارک خود اعلام کند. تعداد مشترکین سرویس PlayStation Plus تا پایان ماه ژوئن 2018 برابر 33.9 میلیون کاربر گزارش شده که این میزان افت 300 هزار نفر را به نسبت سه‌ماهه گذشته یعنی مارچ 2018 نشان می‌دهد که برابر 34.2 میلیون کاربر اعلام شده بود. البته این مورد چندان جای تعجبی ندارد زیرا آمار ماه مارچ دقیقا به دنبال تعطیلات آخر سال ارائه شده و به همین جهت بازه زمانی آپریل تا ژوئن معمولا از ارقام کمتری به نسبت انتهای تعطیلات برخوردار است.

در ادامه مشخص شد 40.6 میلیون نسخه بازی و نرم‌افزار مربوط به کنسول PS4 به فروش رفته و 43 درصد آن را فروش دیجیتالی تشکیل می‌دهد. فروش بازی و نرم‌افزار هم‌چنان بخش عمده‌ای از درآمد شرکت را به همراه داشته و پس از آن نیز درآمد مربوط به فروش کنسول و سخت‌افزار و سرویس‌های سهم مخصوص خود را دارند.

افت مشترک‌های PlayStation Plus به 33.9 میلیون کاربر
5 (100%) 1 vote

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات