اخبار بازی E3 2018

انتشار اولین تصاویر و اطلاعات از بازی Devil May Cry 5

انتشار اولین تصاویر و اطلاعات از بازی Devil May Cry 5

وی جی مگ: شب گذشته بعد از مدت‌ها شب گذشته شاهد معرفی رسمی Devil May Cry 5 در کنفرانس مایکروسافت بودیم. بعد از معرفی اولیه حالا اولین تصاویر و اطلاعات از بازی Devil May Cry 5 منتشر شده است.

به گزارش وی جی مگ، در ابتدا خلاصه‌ای کلی از داستان و جزئیات بازی منتشر شد و به نظر تیم سازنده قصد دارد تا بخش جدیدی از سری Devil May Cry را با این اثر آغاز کند. تیم سازنده در مورد این بازی اطلاعاتی منتشر کرده که بدین شرح است:« نسخه‌ای جدید از یکی از بهترین بازی‌های اکشن در بهار سال 2019 برای PS4، Xbox One و PC منتشر خواهد شد. این بازی ترکیبی از گیم‌پلی آشنا، اکشن و شخصیت‌های قدیمی خواهد بود. کارگردان بازی Hideaki Itsuno و تیم اصلی بار دیگر کنار هم جمع شدند تا اثری بسیار پیشرفته از لحاظ تکنیکی و تجربه‌ای بسیار خاص را در این نسل به گیمر‌ها القا کنند. سال‌ها بعد از حضور اولیه ارتش جهنم در زمین حالا حمله‌ای جدید توسط این نیرو‌های اهریمنی آغاز شده است و آخرین امید بشریت در دست شکارچی‌های تنها خواهد بود که تکنیک‌های جدیدی را برای بازی در اختیار گیمر قرار می‌دهند. همراه با حس انتقام و سرنوشت، این شکارچی‌ها باید در مقابل اهریمن مقاومت کنند.»

در ادامه نیز جزئیاتی و اطلاعات از بازی Devil May Cry 5 منتشر شد که به شرح زیر است:

  • بازی افسانه‌ای اکشن باز می‌گردد – فروش سری Devil May Cry به بیش از 16 میلیون نسخه رسیده است.
  • نبردی میان خیر و شر – تهاجم جدید نیرو‌های اهریمنی در شهر Red Grave City آغاز شده. این تهاجم توجه شکارچی هیولا‌ها یعنی Nero و متحدش Dante را به خود جلب می‌کند. Nero در این بازی دست اهریمنی خود را در اختیار ندارد که در نسخه چهارم تقریبا بخش زیادی از نیروی شگرف او را تامین می‌کرد. داستان عجیب خانواده فرازمینی Sparda نیز با حضور دانته پسر Sparda ادامه پیدا می‌کند. او می‌خواهد انتقام سقوط بردارش و قتل مادرش را بگیرد.
  • اکشنی بی نظیر – این اثر شامل سه شخصیت قابل بازی است. هر کدام از آنها دارای استیل کاملا متفاوت هستند.
  • گرافیکی چشم نواز – ساخت این اثر با استفاده از موتور داخلی کپکام یعنی RE Engine انجام شده شده است. Devil May Cry 5 از لحاظ گرافیکی بی نظیر خواهد بود و سعی می‌کند تا به دستاورد‌های جدیدی در این زمینه دست پیدا کند.
  • مبارزه با تهاجم اهریمنی – مبارزات نفس‌گیر با باس‌های مختلف در شهر Red Grave City
  • شکارچی اهریمن – Nero یکی از شخصیت‌های اصلی این سری بوده. شکارچی جوان که خون Sparda در رگ‌هایش جاریست. او به همراه همکار جدیدش Nico برای نابود کردن اهریمن به شهر Red Grave City می‌رود.

در انتها باید گفت که این اثر در زمانی نامشخص از بهار سال 2019 منتشر خواهد شد و در حال حاضر به نظر می‌رسد که این بازی صرفا به صورت داستانی و تک‌نفره ساخته شده و خبری از بخش مالتی‌پلیر نیست. در نهایت توجه شما را به تصاویری که از این اثر منتشر شده جلب می‌کنیم.