اخبار بازی E3 2018

انتشار اولین جزئیات از بازسازی بازی Resident Evil 2

وی جی مگ: صبح امروز نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 به صورت ناگهانی در کنفرانس شرکت سونی به صورت رسمی معرفی شد. این اتفاق در حالی رخ داد که چند منبع مختلف از معرفی شدن احتمالی بازی خبر داده بودند.

به گزارش وی جی مگ، همانطور که می‌دانید نسخه بازسازی شده بازی Resident Evil 2 با استفاده از موتور گرافیکی Resident Evil 7 ساخته شده. همچنین اطلاعات جدیدی از زامبی‌های بازی و شیوه صدمه خوردن و جزئیات بیشتری نیز در مورد شهر بازسازی شده راکون سیتی منتشر شد. در این بازی شامل حضور شخصیت‌های قدیمی با ظاهری مطابق گرافیک نسل حاضر هستیم. بعد از بیست سال دوباره کابوس Resident Evil 2 بازگشته است تا راه موفق Resident Evil 7 Biohazard را ادامه دهد.

در این نسخه بازسازی شده حالا زامبی‌ها به صدمه خوردن واکنش بهتری نشان می‌دهند تا باعث شود هر گلوله‌ای که گیمر استفاده می‌کند واقعا حیاتی باشد. نورپردازی جدید باعث می‌شود تا محیط‌ها و اتاق‌های شهر راکون سیتی جان تازه به خود گرفته باشند. گیمرها حالا خود را واقعا در جای شخصیت‌های Leon و Claire حس خواهند کرد. Yoshiaki Hirabayashi تهیه کننده Capcom در مورد معرفی بازی گفت که تنها قسمت کوچکی از بازی را مشاهده کردید و اطلاعات بسیار بیشتری در مورد این اثر وجود دارد. او در ادامه گفت:« وقتی در سال 2015 ما اعلام کردیم که نسخه بازسازی شده Resident Evil 2 را خواهیم ساخت گیمر‌ها و خبرگذاری‌ها را بسیار خوشحال کرد. ما در هفته گذشته بسیار هیجان زده بودیم تا بتوانیم این اثر را معرفی کنیم. ما دوست داریم تا نسخه بازسازی شده نه تنها خاطرات نسخه اصلی را بازتاب دهد بلکه حتی تجربه‌ای در سطح بالاتر را به گیمر‌ها ارائه کند. این نمایش تنها بخش کوچکی از بازی بود.» این بازی در ژانویه 2019 برای PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.