اخبار بازی E3 2018

انتشار جزئیات بسته‌های مختلف و اولین تصاویر از بازی Forza Horizon 4

انتشار جزئیات بسته‌های مختلف و اولین تصاویر از بازی Forza Horizon 4

وی جی مگ: شب گذشته مایکروسافت در جریان کنفرانس Xbox در E3 2018 بازی Forza Horizon 4 را معرفی کرد و حالا با اختلافی چند ساعت جزئیات بسته‌های مختلف و اولین تصاویر از بازی Forza Horizon 4 در دسترس عموم قرار گرفته که به بررسی آنها می‌پردازیم.

به گزارش وی جی مگ، سازندگان این بازی در استودیو Playground Games که حالا یکی از زیرمجموعه‌های مایکروسافت است، اعلام کرده‌اند که بازی Forza Horizon 4 مجموعا میزبان بیش از 450 خودروی مختلف است. این عنوان در برتانیا دنبال می‌شود و مطمئنا بزرگ‌ترین قابلیتی که در آن قرار گرفته امکان تغییر فصل و کلیت طراحی محیط‌های داخل بازی است. با اینکه شاهد بهبود قابل توجه گرافیک هستیم اما بالاخره تایید شد که چهارمین قسمت از این مجموعه روی Xbox One X با وضوح 4K اجرا می‌شود و امکان تجربه آن به صورت 60 فریم در ثانیه نیز وجود دارد.

نکته دیگری که مورد توجه قرار گرفته جزئیات بسته‌های مختلف و اولین تصاویر از بازی Forza Horizon 4 است که در ادامه به بررسی آنها می‌پردازیم. نسخه معمولی بازی تحت عنوان The Standard Edition شناخته می‌شود و با قیمت 59.99 دلار اگر پیش‌خرید شود بسته اتومبیل‌های Formula Drift را نیز در اختیار گیمرها قرار می‌دهد.

بسته دوم که The Deluxe Edition نام دارد، با قیمت 79.99 دلار عرض شده و اتومبیل‌هایی را به همراه دارد که جداگانه باید 30 دلار برای خرید آنها هزینه کنید. در نهایت کامل‌ترین بسته بازی Forza Horizon 4 با نام The Ultimate Edition معرفی شده و 99.99 دلار قیمت دارد. در این بسته تمامی امکانات دیگر نسخه‌ها و البته VIP Membership نیز قرار گرفته که جداگانه 20 دلار قیمت دارد. همچنین خریداران نسخه The Ultimate Edition می‌توانند چند روز زودتر بازی را تجربه کنند.

در ادامه نیز می‌توانید تصاویر گیم‌پلی و همچنین باکس‌آرت رسمی بازی Forza Horizon 4 را مشاهده کنید.