اخبار بازی

اولین اطلاعات از نسخه بعدی Hitman منتشر شد

اولین اطلاعات از نسخه بعدی Hitman منتشر شد 4

مدتی بود که شایعات مختلفی پیرامون سری بازی های Hitman و نسخه بعدی این بازی به گوش می رسید، که با انتشار اعلامیه ای از طرف سازنده بازی یعنی IO Interactive، برخی از این شایعات خاتمه پیدا کرد. در پیغامی بلند بالا از طرف این استودیو آورده شده است که آن ها سخت بر روی نسخه بعدی این بازی AAA کار می کنند و همچنین اطلاعات جالبی هم از این نسخه جدید در این پیغام ارائه شده است.

در این اعلامیه آمده است که این بازی نسل بعدی بی نام با موتور Glacier 2 ساخته می شود، همان انجینی که در ساخت Hitman: Absolution به کار رفته بود و سعی در این شده است تا این عنوان جدید به نسخه های گذشته خود همچون Blood Money نزدیک تر شود. IO Interactive گفته است که بازی دارای بزرگترین محیطی است که تا به حال در این فرانچایز ساخته شده است، در بازی این امکان به بازیکن داده خواهد شد تا هرچقدر که می خواهد از چک پوینت ها استفاده کند، گیم پلی حالت سند باکس به خودش گرفته است. Contracts mode نیز به بازی برگشته است که این امکان را به بازیکنان خواهد داد که سناریو قتل های مورد علاقه خودشان را درست کنند و با دوستانشان به رقابت بپردازند و امتیاز کسب کنند.

به علاوه، IO گفته است که آن ها قابلیت “جیب جادویی” شخصیت بازی یعنی مامور 47 را حذف خواهند کرد. که با حذف این قابلیت دیگر شما نمی توانید هرچقدر که دوست دارید با خودتان ابزار ها و اسلحه های مختلف بردارید و از آن ها برای کشتن استفاده کنید. با توجه به اینکه در سری Hitman بیشتر تاکید بر روی محیط بازی و استفاده از آن در گیم پلی بازی است، می توان گفت که این نسخه از این نظر خوب عمل خواهد کرد.

خبر های بیشتری از بازی نسل بعدی Hitman در ماه های آینده منتشر خواهد شد.

نیما هاشمی

نیما هاشمی

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • ایـــــــــــــــــــــول به ولت دمت گرم عمو IO ! دیوانه این بازی بودم و هستم همیشه از خود اون نسخه یکش تا ابسُلوشن . واقعا یکی از بهترین بازیهایی که تا حالا ساخته شده و وحشتناک جذاب و پر طرفداره . شخصیت اِیجنت فورتی سِوِن رو خیلی خیلی دوست دارم.لامصب عین عزرائیل میمونه 🙂
    یعنی واقعا اگه IO بیاد روش کار کنه مثه خیلی بازیهای دیگه که از حالت غیر واقعی تقریبا خارج شدند . (مثله همین که طرف به اندازه معمات یه ارتش توی کتش یا جیبش نزاره !) واقعا عالی میشه . با یکمم روی حرکاتش و مخصوصا جنازه حمل کردناش کار کنن خیلی عالی میشه .
    شدیدا منتظرشم تا بیاد..!