اخبار بازی

بازدید 728 میلیونی از بازی God of War در یوتیوب

بازدید 728 میلیونی از بازی God of War در یوتیوب

وی جی مگ: یوتیوب همچنان پلتفرمی محبوب برای گیمرها است و روزانه چند میلیون‌بار ویدئوهای مرتبط به صنعت بازی در این شبکه دیده می‌شوند. در شرایطی که Fortnite و Minecraft رتبه‌های اول و دوم را در این شبکه به خود اختصاص داده‌اند، گزارش‌ها نشان از بازدید 728 میلیونی از بازی God of War در یوتیوب دارد.

به گزارش وی جی مگ، اطلاعات منتشر شده از بازدید‌های یوتیوب نشان می‌دهد که بازی Fortnite با 5.09 میلیارد بازدید و بازی Minecraft با 2.39 میلیارد بازدید در یوتیوب رتبه‌های اول و دوم را به خود اختصاص داده‌اند. با این حال انحصاری جدید سونی یعنی God of War توانسته پایین‌تر از این بازی‌ها در جایگاه سوم قرار گرفته و 728 میلیون بازدید را به خود اختصاص داده. به نظر می‌رسد که God of War در یوتیوب توانسته به محبوبیت خودبی دست پیدا کند.

بین ماه مارچ تا آپریل میزان پیشنهاد بازی God of War از سوی کاربرهای یوتیوب 1402 درصد افزایش داشته. در رتبه‌های بعدی این جدول نیز ROBLOX و PUBG با 717 و 553 میلیون بازدید قرار گرفته‌اند. در نهایت باید به این نکته اشاره کرد که در ماه‌های آپریل و مارچ بازی Fortnite توانسته مجموعا 9.7 میلیارد بازدید را در یوتیوب به خود اختصاص دهد. این در حالی است که طی ماه‌های ژانویه تا فوریه این آمار 5.1 میلیارد بازدید بود.