اخبار بازی

بازی Anthem بزرگ‌ترین ساخته استودیو Bioware است

بازی Anthem بزرگ‌ترین ساخته استودیو Bioware است

وی جی مگ: هرچند استودیو Bioware توسعه آثاری همچون Mass Effect و Dragon Age را در کارنامه دارد اما آنها به این موضوع اشاره داشته‌اند که بازی Anthem‌ بزرگ‌ترین ساخته آنها تاکنون است. به تازگی نشریه گیم‌اینفورمر گفت و گویی را با تعدادی از اعضای استودیو Bioware به عنوان سازندگان بازی Anthem انجام داده که در ادامه بخش‌هایی از آن را مرور کرده‌ایم.

به گزارش وی جی مگ، در جریان این مصاحبه از مارک دارا تهیه کننده اجرایی بازی Anthem سوال شده که آیا رفتن به سراغ چنین بازی بزرگی همچنان برای استودیویی مانند Bioware ترسناک است ؟ دارا نیز در پاسخ به این سوال گفته که «این موضوع درست و دلیل خوبی برای آن وجود دارد. مطمئنا انجام چنین کاری ترسناک است. بازی Anthem‌ بزرگ‌ترین پروژه‌ای است که ما تاکنون روی آن کار کرده‌ایم. تیم سازنده نیز تاکنون به این حد بزرگ نبوده و همین مسئله کار را از قبل ترسناک‌تر هم می‌کند.»

یکی از دلایلی که باعث نگرانی طرفداران Bioware شده همین ابعاد بازی جدید آنهاست. این استودیو در آخرین تجربه خود با توسعه Mass Effect Andromeda عملکردی ضعیف را از خود به نمایش در آورد و حالا برای موفقیت بازی Anthem نیز تردیدهای بسیاری وجود دارد. با این حال به نظر می‌رسد که Bioware سال‌هاست روی این اثر جدید کار می‌کند و احتمالا زمان زیادی را به توسعه آن اختصاص داده‌اند تا نتیجه نهایی از کیفیت بالایی برخودار باشد.

در نهایت باید به این موضوع اشاره کرد که بازی Anthem در تاریخ 22 فوریه سال 2019 (3 اسفند) برای PC، Xbox One‌ و PS4 منتشر می‌شود.

محمد طالبیان

محمد طالبیان