اخبار بازی

بازی Call of Duty Black Ops 4 از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند

بازی Call of Duty Black Ops 4 از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند

وی جی مگ: عنوان Call of Duty: Black Ops 4 سرانجام معرفی شد و اطلاعات اولیه و مختلف آن در حال انتشار است. این عنوان فاقد بخش داستانی بوده و در عوض شامل بخش چندنفره، زامبی و بخش بتل رویال تحت عنوان Blackout می‌شود. در جدیدترین جزییات نیز تایید شد بازی Call of Duty Black Ops 4 از پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کند.

البته لوت‌باکس‌ها جایی در ساخته جدید Treyarch نخواهند داشت اما COD Points که در عناوین قبلی این سری نیز حضور داشتند باری دیگر به BO4 بازخواهند گشت. بنابراین می‌توان امیدوار بود که با یک بازی Pay to Play مواجه نخواهیم شد. به گزارش وی جی مگ، صفحه مربوط به پیش‌خرید Black Ops 4 نشان می‌دهد که این اثر از COD Points استفاده می‌کند بنابراین کاربران می‌توانند برای کاراکتر خود گزینه‌های شخصی‌سازی خریداری نمایند. البته استفاده از این قابلیت اختیاری خواهد بود و پلیر می‌تواند به صورت معمول تمامی موارد را از طریق پیشرفت در بازی نیز به دست آورد.

به نظر می‌رسد این ویژگی در هنگام عرضه بازی در آن جایی نداشته زیرا لیست منتشر شده در The Battle.net نشان می‌دهد قابلیت ذکر شده مدتی پس از انتشار به BO4 افزوده می‌شود.

Comicbook

فرداد معبودی

فرداد معبودی

۱ نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید
  • واقعا بازی و ازبین بردن – سری call of duty به خاطر قسمت تکنفره و داستان و شخصیت هاش معروف بود -البته بخش مولتی هم خوب بود اما در کنار بخش تکنفره – این بار دیگه خریدش کار معقولانه ای نیست باید bf5 رو بخریم که حداقل بخش داستانی داشته باشه