اخبار بازی E3 2018

بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی می‌شود

بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی می‌شود

وی جی مگ: با توجه به حجم شایعاتی که طی سال‌های اخیر پیرامون بازی Devil May Cry 5 منتشر شده، احتمالا می‌توان لقب بدترین راز صنعت بازی را به آن اختصاص داد. اثری که به بارها در برنامه کاری Capcom قرار گرفته و بنا به دلایلی نهایتا رنگ بازار را ندیده.

به گزارش وی جی مگ، امروز اما اطلاعات جدیدی به دست آمده که نشان می‌دهد که بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 معرفی می‌شود. دنیل ساوت‌ورث صداگذار شخصیت Virgil از مجموعه بازی Devil May Cry امروز در شبکه‌های اجتماعی به این موضوع اشاره داشته که بازی Devil May Cry 5 در E3 2018 به صورت رسمی رونمایی می‌شود. جالب است بدانید که تمامی شایعات اخیر درباره بازی Devil May Cry 5 نیز به این نکته اشاره داشتند که Virgil نقشی کلیدی در داستان این بازی ایفا می‌کند.

با این حال باید تا شروع نمایشگاه E3 2018 منتظر ماند و دید که بازی Devil May Cry 5 در کدامیک از کنفرانس‌های این رویداد مهم صنعت بازی معرفی می‌شود. اثری که می‌تواند بازگشتی دوباره برای Capcom به سبک اکشن باشد و قسمت جدیدی از مجموعه محبوب Devil May Cry را پیش روی مخاطب‌ها قرار دهد. در حال حاضر برخی رسانه‌ها اعتقاد دارند که بازی Devil May Cry 5 برای PS4، Xbox One و PC در حال ساخت است.