شما اینجا هستید: وی جی مگ > اخبار بازی > باز هم PewDiePie حاشیه‌ساز شد
باز هم PewDiePie حاشیه‌ساز شد
اخبار بازی

باز هم PewDiePie حاشیه‌ساز شد

وی جی مگ: باز هم یوتیوبر معروف PewDiePie حاشیه‌ساز شد. PewDiePie با انتشار توییتی خطاب به دمی لوواتو، بازیگر و خواننده آمریکایی درست پس از انتشار گزارش اوردوز کردن این خواننده، جنجال‌های زیادی را پیرامون خود ایجاد کرد.

به گزارش وی جی مگ، این توییت که خبر اوردوز کردن دمی لوواتو را به سخره گرفته بود هم‌اکنون حذف شده و PewDiePie از بابت آن عذرخواهی کرده است. اما قبل از انجام این کار سیل عظیمی از واکنش‌های مختلف به سمت این یوتیوبر معروف نشانه رفت. این گیمر سوئدی به دنبال عذرخواهی خود نوشت که از انتشار این توییت هیچ منظوری نداشته و در حقیقت از کل ماجرا و موقعیت با خبر نبوده است. وی توییت خود را بی‌احساس خواند و از بابت آن عذرخواهی و اظهار شرمندگی کرد.

همان‌طور که اعلام شد انتشار این پست در توییتر چنجال‌ها و واکنش‌های مختلفی را از طرف دنبال‌کنندگان PewDiePie به دنبال داشت. عده‌ای در مقام دفاع از PewDiePie برآمدند در حالی که در سمت مقابل افرادی به رفتار و شخصیت او اعتراض کردند و او را مورد انتقاد قرار دادند.

باز هم PewDiePie حاشیه‌ساز شد
2.5 (50%) 2 votes

نظری ارسال کنید

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

جهت قرار گرفتن شکلک در ارسال خود روی آن کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepy

تبلیغات