اخبار بازی E3 2018

برای تجربه بازی Anthem باید همیشه آنلاین باشید

برای تجربه بازی Anthem باید همیشه آنلاین باشید

وی جی مگ: به نظر می‌رسد که گیمرها برای تجربه بازی Anthem باید همیشه آنلاین باشند. یکی از اعضای تیم توسعه این بازی در Bioware در صحبت با GameSpot تایید کرد که برای تجربه این اثر باید همیشه اتصال به اینترنت فراهم باشد و تفاوتی ندارد که بخواهید به صورت تک‌نفره بازی کنید یا خیر.

به گزارش وی جی مگ، این سیستم شباهت زیادی به سری Destiny دارد. اگر به یاد داشته باشید بعد از معرفی ابتدایی بازی Anthem در E3 2017 نیز مقایسه‌های بسیار زیادی از این بازی با سری Destiny انجام شده بود. در Destiny نیز فرقی ندارد که شما قصد انفرادی بازی کردن دارید یا خیر و باید همیشه آنلاین باشید. نکته جالب در صحبت‌های Mark Darrah از استودیوی Bioware این است که Anthem در زمان عرضه دارای بخش مبارزات PvP نخواهد بود.

بر اساس اطلاعات ارائه شده به نظر می‌رسد که بخش PvP بعد از عرضه اولیه به این اثر اضافه خواهد شد. Bioware دیشب در انتهای کنفرانس EA در E3 2018 اطلاعات تقریبا جامعی از شوتر آنلاین جدید خود ارائه کرد. نکته جالب این است که شب گذشته تایید شد لباس‌های درون بازی که با نام Javelin Exosuit شناخته می‌شوند قابلیت شخصی سازی دارند که شباهت زیادی به کلاس‌های موجود در بازی‌های نقش‌آفرینی خواهند داشت.