اخبار بازی

برای تجربه Ghost Recon Breakpoint به اتصال اینترنت نیاز دارید

برای تجربه Ghost Recon Breakpoint به اتصال اینترنت نیاز دارید

وی جی مگ: به تازگی کمپانی Ubisoft از Ghost Recon Breakpoint رونمایی کرد که از هر نظر نوعی دنباله برای عنوان قبلی این مجموعه یعنی Wildlands به شمار می‌رود. برای مثال، همانند Wildlands بهترین تجربه Recon Breakpoint زمانی فراهم می‌شود که را به همراه دیگر پلیرها به صورت Co op کنید.

به گزارش وی جی مگ، روی این مسئله در نسخه جدید تاکید بیشتری شده است به طوری که دیگر خبری از هم‌تیمی‌هایی که کنترل آن‌ها برعهده باشد در نیست. به جای آن چنان‌چه بخواهید عنوان مورد بحث را به صورت تک نفره کنید از کمک Droneها بهره‌مند خواهید شد. بدین ترتیب اگر شریک غیر مکانیکی می‌خواهید ناچارید را به صورت Co op کنید. از طرفی دیگر برای تجربه Recon Breakpoint حتی به صورت تک‌ نفره هم نیاز به اتصال اینترنت دارید.

در پاسخ به پرسشی در توییتر اکانت رسمی تایید کرد که Breakpoint بدون اینترنت قابل نخواهد بود و به مانند دیگر آثار Ubisoft مانند و Rainbow Six Siege به صورت دائم نیازمند اتصال اینترنت است. عنوان مورد بحث پس از انتشار از Raidهای مختلف هم پشتیبانی می‌کند و اولین Raid آن نیز در یک آتشفشان برگزار می‌شود. این در تاریخ 4 اکتبر 2019 (12 مهر 98) برای پلتفرم‌های Xbox One، PS4 و PC عرضه می‌شود.

فرداد معبودی

فرداد معبودی

1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
m

یعنی کرک مالیده؟