اخبار بازی

تاریخ رونمایی PS5 و تاریخ عرضه TLOU 2

تاریخ رونمایی PS5 و تاریخ عرضه TLOU 2

نمیتوان در مورد شایعاتی که روی نت منتشر می شوند با قطعیت حساب کرد. با این حال دو منبع منتشر کردن خبرهای دنیای بازی زودتر از موعد مقرر، سایتهای 4Chan و NeoGaf هستند که بسیاری از اخبار از این دو سایت خیلی قبل تر از نشر رسمی منتشر می شوند.

وی جی مگ: هیچ صحبت رسمی توسط سونی در مورد تاریخ عرضه PS5 انجام نشده و مشخصات سخت افزاری آن به طور لفظی معرفی شده. ولی طبق یک ایمیل لو رفته از سونی قرار است در PlayStation Meeting 2020 این کنسول به صورت کامل معرفی و رونمایی شود. تاریخ PlayStation Meeting 2020 طبق شایعات و البته حدس و گمانها 12 فوریه سال 2020 است. یعنی بهمن ماه امسال خورشیدی. گویا قرار است سونی ناشران بزرگ را نیز به این میتینگ دعوت کند و اسامی Activision, Ubisoft, و EA به میان آمده است و آنها قرار است عناوینشان را برای کنسول نسل بعد سونی معرفی کنند.

از طرفی طبق یک شایعه دیگر در سایت 4Chan گویا قرار است بازی The Last of Us 2 نیز در تاریخ May 2020 یعنی حدود خرداد 1399 خورشیدی عرضه شود. TLOU2 در PSX 2016 معرفی شد و در E3 2018 نیز تریلر گیم پلی آن نمایش داده شد و هنوز تاریخ عرضه دقیق آن مشخص نشده ولی لیک کننده این خبر میگوید که تیم سازنده کار ساخت بازی و پولیش نهایی آن به موقع انجام شده ولی تیم سازنده به خاطر کنسول جدید سونی یعنی PS5 دچار تاخیر اجباری شده اند. این تیم بهینه سازی هایی در textures و  framerates انجام داده اند تا بازی روی کنسول جدید سونی و سخت افزار جدید آن بهتر و زیباتر اجرا شود.

نظر شما چیست؟ چقدر منتظر PS5 و TLOU2 هستید؟

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 نظر

برای ارسال نظرتان اینجا کلیک کنید

2 × دو =