اخبار بازی

تاریخ رونمایی PS5 و تاریخ عرضه TLOU 2

تاریخ رونمایی PS5 و تاریخ عرضه TLOU 2

نمیتوان در مورد شایعاتی که روی نت منتشر می شوند با قطعیت حساب کرد. با این حال دو منبع منتشر کردن زودتر از موعد مقرر، سایتهای 4Chan و NeoGaf هستند که بسیاری از اخبار از این دو سایت خیلی قبل تر از نشر رسمی منتشر می شوند.

وی جی مگ: هیچ صحبت رسمی توسط سونی در مورد انجام نشده و مشخصات سخت افزاری آن به طور لفظی معرفی شده. ولی طبق یک ایمیل لو رفته از سونی قرار است در Meeting 2020 این کنسول به صورت کامل معرفی و رونمایی شود. تاریخ Meeting 2020 طبق شایعات و البته حدس و گمانها 12 فوریه سال 2020 است. یعنی بهمن ماه امسال خورشیدی. گویا قرار است سونی ناشران بزرگ را نیز به این میتینگ دعوت کند و اسامی Activision, Ubisoft, و EA به میان آمده است و آنها قرار است عناوینشان را برای کنسول نسل بعد سونی معرفی کنند.

از طرفی طبق یک شایعه دیگر در سایت 4Chan گویا قرار است بازی The Last of Us 2 نیز در تاریخ May 2020 یعنی حدود خرداد 1399 خورشیدی عرضه شود. TLOU2 در PSX 2016 معرفی شد و در E3 2018 نیز تریلر گیم پلی آن نمایش داده شد و هنوز دقیق آن مشخص نشده ولی لیک کننده این خبر میگوید که تیم سازنده کار ساخت بازی و پولیش نهایی آن به موقع انجام شده ولی تیم سازنده به خاطر کنسول جدید سونی یعنی دچار تاخیر اجباری شده اند. این تیم بهینه سازی هایی در textures و  framerates انجام داده اند تا بازی روی کنسول جدید سونی و سخت افزار جدید آن بهتر و زیباتر اجرا شود.

نظر شما چیست؟ چقدر منتظر و TLOU2 هستید؟

تحریریه وی جی مگ

تحریریه وی جی مگ

2 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بهروز

Tlou فکر کنم اولین بار تو psx معرفی شد نه تو e3

میثم قربانی

دقیقا درست میگی. تو psx معرفی شد با یه تیزر خیلی کوتاه و تو E3 تریلر گیم پلی ازش نشون داده شد. دقیقا درست میگی. الان اصلاحش میکنم.
ممنون از دقت نظرت.