اخبار بازی

تایید حضور بازی Death Stranding در E3 2018

تایید حضور بازی Death Stranding در E3 2018

وی جی مگ: مدت‌هاست که حضور بازی Death Stranding در E3 2018 به صورت رسمی توسط سونی مورد تایید قرار گرفته است. در عین حال تمامی افرادی که صفحه توییتر هیدئو کوجیما را دنبال می‌کنند عادت کرده‌اند که او تقریبا در رابطه با هر فعالیتی که انجام می‌دهد از تماشا و تحسین یک اثر سینمایی گرفته تا گوش دادن به موسیقی را در صفحه خود به اشتراک بگذارد. اخیرا نیز او در توییت‌های خود اشارات بسیاری به تریلر جدید Death Stranding کرده است.

به گزارش وی جی مگ، کوجیما در چند روز گذشته در این شبکه اجتماعی در رابطه با چگونگی تدوین تریلر اثر در دست ساخت خود که قرار است در E3 2018 به نمایش بگذارد صحبت‌هایی ارائه کرده. او امروز صبح تصاویری از خود توییت کرده در حالی که تی‌شرتی از گروه موسیقی Joy Division را بر تن داشته. با این توضیح که «در حال کار روی تریلر E3. امروز مصادف است با سالروز درگذشت Ian Curtis، خواننده گروه Joy Division.»

چند ساعت بعد کوجیما باز هم توییتی ارسال کرد با این عنوان که در هنگام برش تریلر و سرهم کردن آن با مشکلاتی مواجه شده است. یکی از تصاویری که در پیام کوجیما وجود داشت اسکرین‌شاتی از صفحه دسکتاپ کامپیوتر او بوده است که در آن فایل یک پروژه Adobe Premier با عنوان تریلر E3 2018 به چشم می‌خورد. «به دلیل مشکلات فنی، به جای میل کردن یک سیب هنگام کار تدوینم، الان مشغول استفاده از یک فیلتر رنگ طلوع آفتاب میان درختان هستم.»

باید منتظر حضور بازی Death Stranding در E3 2018 و نمایش چهارمین تریلر آن در کنفرانس شرکت سونی ماند و دید آیا کوجیما سرانجام از گیم‌پلی بازی مورد انتظار خود رونمایی می‌کند یا باز هم خیال دارد به یک تریلر سینماتیک عجیب و غریب بسنده کند.

Dualshockers