اخبار بازی

تعداد مخاطب‌های بازی Fortnite به 125 میلیون نفر رسید

مخاطب‌های بازی Fortnite

وی جی مگ: بازی محبوب و پر طرفدار Fortnite بعد از عرضه بر روی کنسول Nintendo Switch به تعداد پلیرهای  بیشتری دست یافت که حالا بیش از قبل بر محبوبیت بازی افزوده می‌شود. این بازی تبدیل به یکی از بزرگترین بازی‌های آنلاین شده.

به گزارش وی جی مگ، توسعه دهندگان Epic Games در یک بلاگ، نشان دادند که تعداد پلیرهای بازی در تمام پلتفرم‌ها به 125 میلیون نفر رسیده که با این اوصاف بازی خیلی محبوبی محسوب می‌شود.

به اضافه این، Epic Games اطلاعاتی در مورد سیزن چهارم بازی به اشتراک گذاشتند. همچنین Epic Games اظهار داشت که این بازی از رویدادهای سازمان یافته، رویدادهای آنلاین و همچنین رقابت‌های بزرگ آنلاین در سراسر دنیا پیشتیبانی خواهد کرد وهمچنین اعلام کردند که هر کسی می‌تواند شرکت کند و هرکسی می‌تواند برنده شود.

Epic Games اظهار داشت که  مسابقات مقدماتی Fortnite World Cup در پاییز امسال شروع می‌شود و همچنین اولین مسابقه رسمی زمانی بعد از سال 2019 شروع  می‌شود. در کل Epic Games مبلغی حدود 100 میلیون دلار هزینه می‌کنید و این مقدار پول در رقابت‌ها و رویدادهای مختلف در تمام دنیا تقسیم می‌‌شود. Epic Games اعلام کرد که رقابت‌ها به صورت تک نفره و دونفره خواهد بود، اگرچه هنوز هم فرصت‌هایی برای تیم ها هست.

اگر اطلاعات بیشتری می خواهید باید تا زمان اعلام نوع قوانین، نوع برگذاری مسابقات و پلتفرم‌ها صبرکنید که برای پاییز 2018 برنامه ریزی شده.

بازی Fortnite  هم‌اکنون بر روی پلتفرم‌های PS4، Xbox One، Nintendo Switch، PC، Mac وIOS دردسترس است و بعد از تابستان امسال بر روی پلتفرم Android منتشر می‌شود.